پلاگین رایگان BIAS Amp LE

image

پلاگین رایگان BIAS Amp LE

پس از موفقیت عظیم مجموعه پلاگین (Plugin Collective) در نوامبر گذشته با برخورداری از ویژگی پردازشگر افکت های BIAS FX LE ، باردیگر، ما با پیشنهاد یک Positive Grid دوم باز گشته ایم. این بار ، BIAS Amp LE طعم یک مدلساز آمپ حرفه ایی BIAS Amp کامل و تمام عیار را برای شما به ارمغان خواهد آورد- یکی از محبوب ترین پلاگین های آمپ گیتار در این صنعت با برخورداری از حیرت آور ترین صدا!
BIAS Amp یکی از دقیق ترین، کامل ترین و جامع ترین شبیه سازها و طراح هان آمپ گیتار و یکی از برترین مدل سازها و طراحان چندکارهُ دنیاست. پروسسور مدلسازی پیشرفته آن، گرما و حس آمپ های تیوبی واقعی را از هر لحاظ جزء به جزء در اختیارتان قرار می دهد. BIAS Amp کاملاً قابل تنظیم است- تیوب ها، پری آمپ ها، تراسفورماتورها، تغییر رنگ صداها، کابینت ها و میکروفون ها را تعویض کنید تا آمپ های سفارشی و صدای گیتار منحصربفرد خودتان را خلق نمائید. شما همچنین می توانید هزاران مدل آمپ سفارشی را از طریق ToneCloud ، انجمن آوای Positive Grid ، روی فضاهای آن لاین به اشتراک گذاشته و دانلود نمائید.
آمپلی فایر های نرم افزاری و سخت افزاری Bias Positive Grid سروصدای زیادی را در میان گیتاریست و طرفداران گیتار به پا کرده است. آمپلی فایرهای 600 واتیِ BIAS Rack و BIAS Head جدیداً عرضه شده را از دست ندهید، و برای روی صحنه بردن صدا های BIAS تان آماده باشید!