تاریخچه شرکت پسکو

تاریخچه شرکت

معرفی شرکت بازرگانی پسکو

شرکت بازرگانی پدیده الکترونیک صدای کیش, بنا بر نیاز صنعت صدای حرفه ای ایران , یک شرکت مستقل و فعال در زمینه بازرگانی خارجی و داخلی در بیست و سوم اردیبهشت ماه سال 1380 تاسیس و فعالیتهای خود را از آن زمان آغاز نموده است .

این شرکت جزء یکی از بزرگترین شرکتهای معتبر ایرانی است که به امر فروش محصولات استودیوی ،ادوات موسیقی و صدای حرفه ای در بازارهای داخلی و خارجی اشتغال دارد. لازم به ذکر است که تلاش جهت گسترش حضور در بازار بر اساس داشتن نمایندگی انحصاری برخی برند های مشهور و معتبر دنیا مانند Focusrite - Novation - Eurocom - Bugera - Behringer Icon - CME - Dj Tech - Suzuki Music - aixFoam - Universal Audio - Native instrument - Toa - amsNeve - Turbo Sound از اهداف اصلی این شرکت می باشد.

به منظور توسعه فعالیتهای بازاریابی و پاسخگویی به نیازهای مشتریان در بازارهای برون مرزی نیز شرکت بازرگانی پدیده الکترونیک کیش به تاسیس شرکت ها و دفاتر در کشورهایی نظیر آلمان/مونیخ ، جمهوری چک/پراگ ، امارات/دبی ، آذربایجان/باکو ، عراق/اربیل مبادرت نموده است.

همچنین شرکت در راستای انجام وظایف خود درامر توزیع و فروش تجهیزات استودیویی صدا و ادوات موسیقی به صورت انحصاری از برندهای معتبر آمریکایی و اروپایی که شامل Focusrite - UniversalAudio - Icon Global - Neve - Bricasti بهره می برد وتوانسته است با راه اندازی سایت فروش از راه دور نیز اقدامی در جهت تمرکززدائی و کاهش مراجعه حضوری مشتریان به محل شرکت در تهران نماید از دیگر خدمات شرکت : فروش و توزیع ادوات موسیقی سوزوکی به ویژه پیانو های دیجیتال، نصب و تجهیز استودیو های صدا برداری ، تجهیز سالن های آمفی تئاتر، مراکز فرهنگی و ورزشی، سالن های کنفرانی و همایش، مشاوره و اجرا دوره های آموزشی توسط مهندسین اروپایی مطابق با آخرین استانداردهای روز دنیا می باشد، ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان وجلب رضایت آنان از اهداف اصلی این شرکت می باشد.

با مراجه به سایت فروشگاه ماهان استور که تنها فروشگاه اینترنتی شرکت پسکو می باشد، قادر خواهید بود تا کلیه محصولات شرکت را به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی ما تهیه فرمائید.لازم به ذکر است که جهت اخذ نمایندگی و اطلاعات بيشتر در مورد قيمت محصولات با شماره تلفن امور فروش 66741714-021 تماس حاصل فرماييد.

برای ورود به فروشگاه اینترنتی شرکت بر روی لینک زیر کلیک کنید.