درباره ما

درباره ماشرکت پسکو یک شرکت بازرگانی در حوزه تجهیزات صدا و موسیقی می باشد که به واردات ادوات موسیقی ، تجهیزات استودیو،تجهیزات Dj و تجهیزات صدای زنده می پردازد .
درسال 1380 بنابر نیاز صنعت صدای حرفه ای و علاقه شخصی مدیران ، فعالیت خود را دراین حوزه آغاز نمود و با توجه به قرار گرفتن بازار بورس این صنعت در شهر تهران / خیابان جمهوری ، دفتر مرکزی خود را دراین مکان احداث کرد .
پسکو با توجه به سیاست کنترل و رصد بازار اقدام به احداث سه فروشگاه ماهان، آریا و گلها در خیابان جمهوری ( بورس تجهیزات صدا و ادوات موسیقی ) و فروشگاه موزیک لارستان در خیابان لارستان ( بورس پیانو ) احداث نمود .
با توجه به گسترش و پیشرفت روزافزون بازار آنلاین، اقدام به راه اندازی فروشگاه های آنلاین Mahan Music و Aria Music نمود تا با ارائه اطلاعات دقیق به کاربران، در انتخابی درست و خریدی موفق یاری دهد .
رسالت ما :
انتخاب معتبرترین برندها در شاخه های مختلف صنعت صدا و همکاری مستقیم با شرکت های مادر می باشد ، تا بهترین تجهیزات با قیمتی رقابتی و خدماتی متمایز برای سلایق مختلف مشتریان در اختیار مصرف کنندگان قرار گیرد .
چشم انداز :
چشم انداز ما رسیدن به جایگاهی است که با ارائه هر محصولی با برند پسکو ، آرامش خاطری با کیفیت و خدمات برتر را برای مشتریان محیا سازد .
ماموریت ما :
کمک به خلق بهتر و آسان تر ایده ها ، قرار دادن بهترین و به روز ترین تجهیزات مورد نیاز در اختیار هنرمندان .


Top