کمپانی Pioneer Dj

Pioneer در سال ۱۹۹۴ با انتشار CDJ-500، اولین پخش کننده سی دی CD-RW در جهان، وارد دنیای دیجیتال شد. این شرکت به عنوان یک بخش کوچک در بخش Pioneer Corporation، شهرت خود را برای تجهیزات DJ با کیفیت بالا، بیش از ۲۰ سال حفظ کرد. در سال ۲۰۱۵ شرکتی مستقل به نام Pioneer DJ تاسیس نمود.

از اواسط دهه ۹۰، دی جی ها با تغییر رویکرد به استفاده از فایلهای موسیقی روی سی دی ها روی آوردند. Pioneer در خط مقدم تکنولوژی موسیقی قرار دارد و به طور مرتب محصولات جدیدی را با ویژگی های منحصر به فرد خود که باعث خلاقیت های بدون محدودیت دی جی ها می شود، توسعه می دهد. در حال حاضر، استفاده از حافظه های تحت شبکه و اینترنت دارای محبوبیت های روز افزون شده وبه این معنی است که تولد Pioneer DJ در عصر چنین تغییراتی، فرصت بی نظیری را برای این کمپانی به وجود آورده است. هدف ما این است که نیازهای فعلی و آینده دی جی ها، کلاب ها و جامعه موسیقی الکترونیک را درک کنیم و محصولات و خدماتی را ارائه دهیم که باعث ایجاد خلاقیت و ارائه هیجان و لذت شود.

به عنوان یک شرکت ایجاد سرگرمی، هدف ما حفظ Pioneer DJ در مرکز فرهنگ موسیقی الکترونیک است. ما در ادامه تمرکز خود را بر لذت بیشتر هنرمندان از لحظات خاص میکس کردن و ساخت موسیقی گذارده ایم، از تمرین در خانه تا اجرای هزاران نفری.

شرکت پسکو به عنوان نماینده رسمی پایونیر دی جی Pioneer Dj سعی دارد تا محصولات این کمپانی را با خدمات پس ازفروش متمایز با قیمتی رقابتی در اختیار دوست داران موسیقی الکترونیک و دی جی گذارد.

تولیدات : کنترلر دی جی | میکسر دی جی | پلیر دی جی | ترنتیبل | هدفون دی جی

شرکت پسکو نمایندگی رسمی Pioneer Dj در ایران

گارانتی اصلی در ایران : پسک سرویس

وب سایت رسمی : pioneerdj.com