اسپانسری پی وی در لاس وگاس

شرکت مهندسی Peavey® Electronics قرار است که اسپانسر دومین مسابقه رقابت دی جی های جوان Skratchpad 2016 باشد که در روز شنبه 17 دسامبر در Chai Bar واقع در خیابان 1019 Market سانفرانسیسکو، برگزار می شود.
رده سنی رقابت کنندگان در این مسابقه 19 سال و زیر 19 سال است که با عملکرد ویژه تصویربرداری L.A همراه خواهد بود- مسابقات قهرمانی برترین های جهان DMC 2015. این رویداد در ساعت 3:30 بعدازظهر آغاز خواهد شد و تا ساعت 8 شب ادامه خواهد داشت.
از همه افراد در کلیه رده های سنی برای تماشای این رقابت ها استقبال می شود. میکسر FX™2 16 شرکت Peavey در طول اجراها برای میکسینگ زنده مورد استفاده قرار خواهد گرفت.
میکسرهای سری FX2 ،فناوری انحصاری و جدید Peavey برای ارتقاء پخش و بازتولید صدای زنده که امکان gain بسیار بالا با نویز و distortion کم برای بازتولید و پخش بسیار شفاف و واضح سیگنال را فراهم می آورند، را به نمایش می گذارند.
این میکسر شامل یک موتور دوگانه DSP است که این امکان را فراهم می آورد تا بتوان از طریق aux 5/6چندین افکت همزمان را برای هر کانالی تعیین و مشخص نمود.
از جمله ویژگی های خاص دیگری که این میکسر ارائه می کند می توان به پورت های یو اس بی 2.0 اشاره نمود که امکان هدایت مستقیم صدای دیجیتال به سمت یک کامپیوتر یا یک حافظه و نیز یک MP3 compression داخلی انحصاری را فراهم می آورد.
مسابقه Skratchpad که یک رویداد مبتنی بر hip hop است، نقش دی جی را به عنوان ستون اصلی فرهنگ hip hop مورد تاکید قرار می دهد. مسابقه Skratchpad از زمان آغازش در سال 2003، میزبان پیکارهای دی جی ها و breakin های متعددی بوده است. این رقابت ها ابتدا در بین رده سنی بالای 21 سال آغاز شد و بعداً شامل مسابقاتی شد که برای رده سنی کودکان برگزار می شدند و اکنون این رویداد در همه رده های سنی برگزار می شود که هدف آن الهام بخشیدن به نسل بعدی دی جی هاست.
نحوه برگزاری این رخداد بدین صورت است که مسابقات در دو دور انجام می شوندکه طی آن، دو دی جی شانه به شانه با هم رقابت می کنند، که برای دو بار/سه دفعه با هم مسابقه می دهند.
چهار نفر اول برای دور نهایی انتخاب می شوند که در آن سه نفر اول انتخاب خواهند شد.
رقبا اجازه استفاده از صداهایی مانند ahh و fresh را ندارند بلکه به اکتشاف خلاقیت با استفاده از قطعات، صداهای سازها و به نمایش گذاشتن سطح مهارت بدین طریق ترغیب می شوند.
بیت های تصادفی سازها در بیت های مختلف در هر دقیقه توسط دی جی های Skratchpad برای هر دو دی جی ایی که با هم رقابت می کنند اجرا می شوند. برنده این رقابت یک جفت اسپیکر Dark Matter™ DM™ 112 پیوی را دریافت می کند.
دی جی های Mista B ، Pone ، Skratchwell ، و DJ Quest به عنوان داور در این مسابقات حضور خواهند داشت و برنده توسط آنها تعیین خواهد شد.
Medina (DJ Deeandroid) و Maricel Cadabes (DJ Celskiii) پایه گذار رقابت های جهانی در سال 2003 بودند.
از آن به بعد، رسالت آنها کمک به حفظ فرهنگ hip hop و تعالی هنر دی جی بوده است در عین حال که باعث می شوند ارتباط افراد در این زمینه با هم ادامه پیدا کند.
برنامه آنها این است که رقابت های مربوط به جوانان را ادامه دهند و فصل های بیشتری را در شهرهای مختلف امریکا به منظور افزایش آگاهی از هنر و فرهنگ اصیل دی جی ترتیب دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Skratchpad ، لطفاً از وب سایت www.skratchpadworldwide.com دیدن نمائید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *