اسپیکرهای اکتیو Peavey PVXp DSP

خواه شما یک موزیسین باشید که خواهان داشتن یک سیستم PA قابل اطمینان می باشید یا یک دی جی که می خواهید مخاطبان را به شور و وجد بیاورید، یا پیمانکاری که نیازمند اسپیکرهای انعطاف پذیر و قابل نصب در سقف در انواع مختلفی از تاسیسات. اسپیکرهای اکتیو جدید PVXp™ DSP ساخت شرکت Peavey Electronics® راهکاری ایده آل که از شفافیت، سهولت استفاده و پختگی خاصی برخوردارند را در اختیار شما قرار می دهد. سری PVXp DSP با ارائه فناوری ADSP (پردازشگر پیشرفته سیگنال دیجیتال)، محفظه ایی بزرگتر برای بیس حجیم تر، با قدرتی سه برابر رقبای خود را در اختیار شما می گذارد.

تیوتر سری PVXp DSP دارای یک آهنربای 50 اونسی قوی اما فشرده و جمع و جور متصل به یک سیم پیچ صدای 2 3/8″ اینچی با درایور RX™ 14 پیوی که یک دیافراگم تیتانیوم 1.4 اینچی را در خود جای داده است می باشد ، که در کنار خود با خروجی هوای حجیم خود و ارائه بیسی قدرتمند، یک SPL 128 دسی بلی حیرت آور را ارائه می دهد. horn نامتقارن این باکس با استفاده از فناوری انحصاری Quadratic Throat Waveguide™ که هدفش ارائه پوشش با شعاع موثر 100 درجه در 50 درجه (15 درجه به سمت بالا و 35 درجه به سمت پائین)، صدا را به صورت متمرکز به سمت مخاطب نگه می دارد.

مهمترین ویژگی سری PVXp DSP طراحی پیشرو ADSP با EQ قابل تنظیم است. همراه با فیش ترکیبی XLR 1/4″ TRS ، یک mic-pre داخلی، و یک اتصال به زمین که کار با این تجهیزات را بسیار ساده کرده است. پیش تنظیماتِ EQ که عبارتند از Music, EDM, Rock/Country/Hip-Hop, Acoustic, Voice, Church و Monitor کاربرد راحتی داشته و ساب باس قابل تنظیمی را ارائه می کنند تا در صورت نیاز بتوان آنها را با محیط تطبیق داد. Thru Output از طریق male XLR و یک فیش 1/4″ TRS phone جداگانه در هر دو مدل قرار داده شده اند قابل استفاده می باشد.

برای فراهم آوردن حداکثر سطح عملکرد و قابلیت اطمینان فوق العاده، اسپیکرهای PVXp DSP دارای فن کوئل هستند. هرگاه نیاز به جابجایی باشد، سری PVXp را می توان به راحتی در صندوق عقب یا روی صندلی عقب جای داد.

پیوی سعی کرده که با استفاده موثر از وزن در هرجا که اهمیت داشته باشد، میزان وزن این مدل ها را در حداقل وزن ممکن نگه دارد. هم مدل PVXp 12 DSP و هم PVXp 15 DSP دارای باکس های مخروطی شکل پلاستیکی مدل انژکتوری هستند با یک flying point محکم که در بالا، پائین، و سمت راست آن قرار گرفته است. برای برخورداری از قابلیت متنوع مدل های نصبی برای نصب در سقف یا دیوار، از کیتِ eyebolt اضافی PVX™ سیستم های قابل نصب Versamount™ VM 70 بهره مند شوید. اگر آویزان کردن (hanging) آن ضروری نیست از دسته روی قسمت سمت چپ استفاده کنید تا آنرا در یک (pole) 1 تا 3.8 اینچی با پایه قالب سازی شده قرار دهید. یک دیواره مشبک فولادی سوراخ دار با پوششی کامل دارای یک صیقل پودری به سختی و استحکام آن افزوده و از این اسپیکرها محافظت می کند. این اسپیکرها همچنین بر اساس اینکه شما چه نوع مدل قرارگیری را ترجیح می دهید دارای تنظیماتی هستند مخصوص سوار شدن روی دیوار، یا آویزان کردن به منظور بهینه سازی صدا.

هر زمان که نیاز به بازگشت به حالت تنظیمات DSP کارخانه باشد، یک گزینه ریست سیستم ، همراه با تائید وجود دارد. با نوآوری و کیفیتی که پیوی در این سری از محصولات خود با ارائه گزینه های مختلف برای انتخاب بیس و مدل نصب کردن مطابق با همه نوع نیازی ارائه کرده، مدل های مختلف Peavey PVXp DSP کاملاً به صرفه اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *