برترین کارت صداهای Focusrite

برترین کارت صداهای شرکت Focusrite ، Red 8Pre ، عرضه شدند. می توان گفت که مدل Red 8Pre بی شک برادر بزرگتر مدل Red 4Pre است که ما در نسخه ماه مه آنرا مورد نقد و بررسی قرار دادیم.

با 64 ورودی و 64 خروجی ( شامل مجموعاً 16 ورودی آنالوگ و 18 خروجی آنالوگ) و هشت مایک پری آمپ با کنترل دیجیتال مخصوص شرکت Focusrite ، مدل Red 8Pre می تواند پاسخگوی نیاز به ورودی های میکروفونی بیشتر و تعداد ورودی/خروجی های بیشتر باشد. به علاوه، وجه مشترک مدل Red 8Pre با مدل Red 4Pre دو ورودی ساز high-headroom در پنل جلویی است، همراه با تاندربولت دوگانه 2، Pro Tools دوگانه/ قابلیت اتصال صوتی شبکه ایی HD DigiLink و Dante.

رابط های سری Red شرکت Focusrite که ویژگی اصلی شان ارائه پیشرفته ترین تبدیل با نویز کم و طراحی قوی اما خیره کننده است، توازنی عالی بین فرم و کارکرد را ارائه می کنند، و چنان کیفیت صدا و تطبیق پذیری ایی را به کاربر عرضه می کند که همه مهندسان و تولیدکنندگان در سرتاسر دنیا از Focusrite انتظار دارند. شرکت Focusrite با همکاری Avid ، راه ساده تری را برای مشتریان ایجاد کرده تا بتوانند رابط های Red 4Pre و Red 8Pre را با Pro Tools | HD 12.6 و بالاتر از آن با هم ترکیب کنند، که همین کار باعث می شود ساخت موزیک برای آنها راحت تر شود.

در صورتی که مشتریان یک رابط Red 4Pre یا Red 8Pre را خریداری و ثبت نمایند، بعد از 18 ژانویه 2017، یک مجوز بصورت رایگان روی iLok شان قرار خواهد گرفت هر Red 8Pre شامل نرم افزار Focusrite Control است که امکان کنترل مایک پری آمپ و ست آپ حسی و ساده و سریع میکس ها و مانیتورها ؛ بسته پلاگین Red ؛ مجموعه آواها و Softube’s Time ، را فراهم می آورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *