بررسی پری امپ کمپانی Peavey

Trace Elliot پدال Transit™ B مجهز به پری امپ برای گیتار باس را عرضه کرد قابل حمل، کاربردی و حرفه ایی اینها ویژگی هایی هستند که می توان برای تعریف پدال پری امپ جدید گیتار باس Trace Elliot Transit™ B نام برد.

نوازندگان زیادی این روزها به دنبال وسایل راحت تر، سبک وزن تر و مناسب تر برای سفر هستند، Trace Elliot با این تجهیزات کامل و خودکفا که عملکرد عالی ایی دارند صرف نظر از موقعیت یا محل اجرا، این نیاز را مرتفع می سازد. نوازنده براحتی می تواند Transit B اش را با خود به هرجایی که می رود ببرد، و صدای آن را مستقیماً درروی میکس احساس کند.

پدال پری آمپ گیتار باس Transit B یک پری امپ حرفه ایی برای نوازنده های گیتار باس است که اکولایزر 5 باندی ایی را ارائه کرده و ویژگی های منحصربفردش، از قبیل Pre-Shape با کنترل های (Passive/Active)؛ درایوی با آمیزه های Over Drive؛ یک لول کردن با Pre-Comp و Post-Comp؛ کمپرشن دو بانده؛ و حالت Mute/Tune. به علاوه، ویژگی اصلی Transit B یک مسیر سیگنال تمیز با کنترل های ساده ایی است که دستیابی به یک صدای باس فوق العاده را آسان می سازد.

این محصول دارای خروجی های XLR (ground lift) D.I. با کیفیت استودیویی نیز هست تا بدین نحو بتوان اطمینان حاصل نمود که آوایی که نوازنده روی صحنه تولید می کند دقیقاً همانی است که درmix تولید می شود. Transit B دارای کنترل های چشمگیر با نور پس زمینه ایی است که دارای رنگ های متفاوتی می باشد. استفاده از دگمه هایی که در پشت شان چراغ قرار داده شد برای تونر، ابزار جدیدی است، زیرا کل پهنای پنل جلویی به مقیاسی برای تنظیم (کوک کردن) تبدیل می شود. همراه با Transit B یک SoftCase مخصوص حمل نیز ارائه می شود.

سی دی راهنمای مخصوص کاربر شامل نرم افزار REAPER™ DAW و نرم افزار مدلسازی Peavey® ReValver® amp می باشد. یک برچسب اطمینان Union یادآور این است که Trace Elliot اصلی در انگلستان تولید می شده. دستگاهها در نمایشگاه NAMM 2017 که در 19 تا 22 ژانویه در Anaheim, Calif برگزار می شود، عرضه خواهند شد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Trace Elliot ، از سایت www.TraceElliot.com دیدن کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *