بروز رسانی Maschine از کمپانی NI

افزودن ویژگی های خلاقانه وکنترل سینت های سخت افزاری با آخرین بروز رسانی Maschine شرکت native-instruments عملکرد Maschine Jam در مدل های دیگری نیز گنجانده شد شرکت Native Instruments بتازگی بروزرسانی نسخه 2.6 برای Maschine را ارائه کرد.

این بروزرسانی که برای مدل های Maschine Studio، Mk1،MK2 و Mikro ارائه شده از و ویژگی هایی افزوده شده به Maschine Jam نیز برخوردار می شوند ودر عین حال این کار موجب سهولت بیشتر کار با سینت های اکسترنال نیز می گردد. در Maschine 2.6 ،همه مدل ها به Variation Engine که در Maschine Jam ظهور کرد ، دسترسی دارند.

این بروزرسانی باعث افزودن کارکردهای Humanize و Randomize می گردد که به شما به ترتیب در ساخت groove هایی با صدای واقعی تر و Real تر الگوها کمک خواهند کرد. یکی از ویژگی های دیگر Jam که که بتازگی اضافه شده Lock است، اکنون می توانید بعد از اعمال تغییرات پارامتری در صورت تمایل، به تنظیمات قبلی تان برگردید و افراد دارای مدل های Maschine Studio ، Mk1 ، و Mk2 می توانند حداکثر تا 64 اسنپ شات پارمتری ایی که براحتی نیز قابل فراخوانی هستند ایجاد کنید. همچنین می توانید با استفاده از ویژگی Morph چیزهایی را از یک اسنپ شات با اسنپ شات دیگر ترکیب کنید.

در این بین، کسانی که دارای سخت افزار اکسترنال هستند از توانایی جدیدی برای ارسال پیغام های MIDI CC به سینت ها و درام ماشین های خود بهره مند شوند به نحویکه بتوانند اطلاعات مربوط به عملکرد را از سخت افزار Maschine خود کنترل نمایند. کاربران Maschine Jam همچنین می توانند با بهره مندی از این بروزرسانی، ویژگی های کلاسیک Maschine که سابقاً در اختیارشان بود را نیز بار دیگر داشته باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Maschine 2.6 به پایگاه اینترنتی Native Instruments مراجعه کنید. این بروزرسانی برای همه کاربران ثبت نام شده نرم افزار Maschine 2 رایگان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *