تشکیل بخش بازرگانی جدیدِ PreSonus

شرکت PreSonus Audio ، که در دنیا به عنوان تولیدکنندهُ اصلی نرم افزارها، سخت افزارهای ضبط صدا و صدای زنده و لوازم جانبی مرتبط با آنها شناخته می شود، با خرسندی راه اندازی بخش جدید بازرگانیِ PreSonus را به اطلاع همگان می رساند.

علاوه بر محصولاتی که قبلاً به فروش رسیده اند و تحت برندهای WorxAudio و PreSonus به بازار عرضه شده اند، سالهاست که PreSonus از گستردگی خاصی در بخش کنسول های میکسینگ، پردازشگرها، تجهیزات جانبی بهره مند است برند WorxAudio را نیز ارائه می کند. با ترکیب همه این محصولات تحت برند PreSonus و ادغام آنها در بخش بازرگانی جدید PreSonus ، این شرکت بگونه ایی موثر همه محصولات را تحت پوشش برند PreSonus تولید می کند. سری محصولات جدید تقویت صدای WorxAudio ارائه کننده گلچین ساده و دلپسندی از بلندگوهاست که مدل های جدیدتر آنها نیز در راهند.

با ترکیب این محصولات با مجموعه بلندگوهای PreSonus ULT و AIR ، بخش بازرگانی PreSonus دسته بندی جامعی از بلندگوهایی که بگونه ایی ایده آل برای کاربردهای تجاری مناسب هستند را ارائه می کند در عین حال که محصولاتش همچنان شامل گستره کاملی از Routingها ، DSPها نیز هستند. ایجاد بخش بازرگانی جدید PreSonus مقارن با راه اندازی وب سایت جدید بخش بازرگانی PreSonus (commercial.presonus.com) می باشد. این وب سایت جدید که تمرکزش بصورت تخصصی روی محصولات طراز اول (high-end) و گران قیمت است، اطلاعات مفصل در مورد محصولات، مشخصات فنی، و مطالب مرتبط فراوانی که برای ایجاد اسناد پروژه ایی ضروری هستند را نیز ارائه می کند. جیم اودن، رئیس کل PreSonus و مدیر ارشد راهبردی این شرکت، در مورد تجدید ساختار شرکت اینگونه اظهار نظر می کند: بخش بازرگانی جدید PreSonus ما را قادر ساخت که از نام شناخته شده PreSonus برای دیده شدن هر چه بیشتر همه این محصولات عالی استفاده کنیم.

گرچه در گذشته، ادغام کننده ها گهگاه در پیِ شفاف سازی این بودند که کدامیک از محصولات در اختیار آنها قرار دارند، اما ساختار محصولات جدید این مسئله را حل می کند. این محصولات خواه یک میکسر باشند، یا یک میکسر مجهز به Dante®، یا یک امپلی فایر ، یا یکی از محصولات تجاری پیشنهادی دیگر ما، مهم این است که همه آنها جزء لاینفکی از بخش بازرگانی جدید ما محسوب می شوند. من مطمئنم که این کار به گسترش نام برند PreSonus کمک خواهد کرد در عین حال که بر کارایی سایر جنبه های کسب و کار ما نیز خواهد افزود. هوگ سارویس، طراح ارشد بخش بلندگوهای PreSonus ، و پایه گذار فناوری های WorxAudio ، در شور و اشتیاق اودم سهیم شده و می گوید: وقتی فناوری های WorxAudio به یکی از اعضای خانواده بزرگ PreSonus تبدیل شد، من می دانستم که تغییراتی در راه خواهند بود. در حالیکه ممکن است نام WorxAudio دیگر بر حسب شناخت مشتریان برند غالب نباشد، اما اینکه شاهد باشیم محصولات ما چگونه به بخشی از یک خانواده بزرگ، با برندی که حضوری پراستحکام داشته است، تبدیل می شوند، واقعاً تجربه ایی ارزنده است- و به همین دلیل هم من از این بابت بسیار قدردان و سپاسگذارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *