جدید ترین محصول Akai از سری MPC

جدیدترین محصولی که ما به سری MPC اضافه کرده ایم قوانین مربوط به کنترلرهای Touch که ویژگی اصلی شان کارکرد مالتی تاچ است را بهبود داده و باعث ایجاد یک تجربه Produce کامل شده است.

با تولید MPC Touch ، ما یکبار دیگر سری نمادین MPC را به عنوان پیشگام اصلی در فناوری تولید موسیقی ابداع کرده ایم. با ترکیب نمودن ابزار تولید حرفه ایی مناسب برای حمل در قالب MPC و برخورداری از قابلیت لمسی که در گوشی های هوشمند و تبلت ها یافت می شود، با این مدل حقیقتاً انقلابی در اجرای زنده کرده ایم. اکنون با این محصول، چگونگی تعامل تولیدکنندگان و معقوله اجرای زنده را متحول کرده ایم. صدای موفق در نوک انگشتان شما مدل Touch با معرفی رویکردی نو به تولید موسیقی با یک جریان کار فوق حسی و فوق العاده سریع، به یک نمایشگر مالتی تاچ 7 اینچی رنگی مجهز شده است.

به عبارت دیگر، با داشتن این محصول، شما می توانید شکل موج ها را با لمس انگشتانتان تغییر دهید ، تنظیمات میدی را به راحتی تغییر دهید، سمپل ها را ببرید، افکت ها را اضافه کنید و با لمس کردن کنترلر ها با دقت تنظیم کنید. مدل Touch همراه با احساس MPC کلاسیک، صدا و پدهای بسیار پیشرفته، در برگیرنده بهترین تولیدات گذشته ماست در عین حال که فناوری تولید موسیقی به سمت آینده پیش می رود. سخت افزار این مدل یک نوآوری واقعی در فناوری تولید موسیقی است.

اما در پایان می توان گفت، این صداهای در سطح جهانی هستند که باعث الهام بخشیدن به یک موسیقی عالی می شوند. با در سر داشتن این موضوع، ما Touch را به بیش از 20 هزار صدای تولید شده توسط برترین سازندگان VST کرده ایم که شامل کلیه نت های موجود در سبک های موسیقی می باشند از جمله: AIR, CR2, Toolroom, MVP Loops, Sonivox ،و Prime Loops. شما ظرف چند دقیقه پس از باز کردن این جعبه برای شروع ساخت آهنگ بعدی آماده خواهید بود. تجهیزات مورد نیاز برای تغییرات مدل MPC Touch پیشرفتی جدید درسری افسانه ایی MPC ماست که در برگیرنده احساس نوارندگی کلاسیک و جریان کار مدل های قبلی می باشد در عین حال که یک صفحه تاچ که قبلاً هرگز وجود نداشته را نیز اضافه می نماید.

MPC Touch جدید ما یک رویداد بسیار برجسته در تکامل و تحول ترکیب محصولات حرفه ایی Akai می باشد. سالها پژوهش، بازخورد مشتریان و توسعه مهندسی پیشرفته و بروز مستقیماً منجر به تولید توانمندترین و خلاقانه ترین محصولات MPC شده که ما تاکنون ارائه کرده ایم. دن گیل، مدیرتولید Akai Professional گفت: شهرت ما بخاطر برتری و توانایی ساخت موسیقی خانواده MPC ماست. این خانواده ستون اصلی کار ما به شمار می رود. MPC Touch زمینه جدیدی را در تولید موسیقی از لحاظ استفاده راحت و قابلیت آنبورد فراهم آورده است. ما بخاطر ارائه این محصول به موزیسین های مدرن و امروزی در همه جای دنیا هیجان زده ایم و بدین امر افتخار می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *