دانلود رایگان پلاگین استودیو آنالیزور کامل

شما مشتریان Focusrite اکنون می توانید بصورت رایگان به آنالیزرو استودیویی (Studio Session Analyzer) از Flux دسترسی داشته باشید، به شرط اینکه، یکی از محصولات Focusrite را نهایتاً تا تاریخ 31 ژانویه 2017 ثبت کرده باشید.

بعد از ثبت نام، Focusrite Plug-in Collective یک آنالیزور استودیویی را درلیست پیشنهادات این ماه به شما ارائه خواهد کرد. یا بجای آن می توانید از 50% تخفیف در بسته Flux Studio Session یا آپدیت اصلی آنالیزرو برخوردار شوید دستورالعمل هایی را که در بالای صفحه کاربری تان ارائه شده اند، دنبال کنید تا بتوانید به این پیشنهادات عالی دسترسی داشته باشید. تمرکز Flux بر ایجاد ابزارهای نرم افزاری صوتی خلاقانه از لحاظ فناوری است که توسط مهندسان و تولیدکنندگان صدا در صنعت صدا، پخش، مراحل پس از تولید و مسترینگ در سرتاسردنیا مورد استفاده قرار می گیرند Pure Analyzer Studio Session یک برنامه کاربردی مستقل است که دامنه جامعی از آپشن های آنالیزروی را برای همه آنالیزهای قابل تصور و برنامه های کاربردی سنجشی ارائه می کند.

ما برای ارائه پیشنهادات جدید در هر ماه به مشتریان Focusrite ، با برخی از خلاق ترین و پرآوازه ترین شرکت های پلاگین همکاری می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *