دانلود رایگان پلاگین جدید focusrite

تا کنون، مجموعه پلاگین Focusrite با برترین سازندگان پلاگین از قبیل SoundRadix و Eventide Positivem وGrid همکاری کرده است تا بتواند پلاگین های عالی ایی را در اختیار مشتریان ثبت نام شده Focusrite قرار دهد پیشنهاد جدیدی نیز هر ماه در حساب هایشان قرار داده خواهد شد.

(chorus) Syntorus از نرم افزار صوتی گروه D16 در کل ماه فوریه رایگان است، فقط باید یک محصول را تا 28 فوریه 2017 ثبت نام نمائید. بخشی از خانواده پلاگین های Silver Line D16، Chorus و double path analogue chorus آنالوگ قوی ایی هستند شبیه افکتی که در سینت سایزرهای کلاسیکی مانند Solina ، Synthex ، یا Juno یافت می شود. برای ایجاد افکت، یک سیگنال صوتی با یک یا چند نسخه که زیروبم شان تنظیم شده و دارای تاخیر بیشتری هستند ترکیب می شود.

Syntorus حجمی را به باس ها و لیدهای ترکیبی، سازهای اکوستیک یا هر چیز دیگری که روی آن استفاده می شود اضافه خواهد کرد. خواه شما از کیبورد استفاده کنید یا گیتار، در هر صورت بازهم تحت تاثیر صدای منحصربفرد Syntorus قرار خواهید گرفت. وقتی ثبت نام کردید، می توانید بصورت مجانی کمپرسور Frontier چندکاره خودتطبیقی D16 را دانلود کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *