دانلود رایگان پلاگین ها

در وب سایت شرکت Sugar Bytes که همه توان خود را صرف طراحی انواع پلاگین کرده است این مطالب عنوان شده اند: موسیقی شیرینی زندگی است، هدف ما تولید و ارائه صدای برتر، نرم افزارهای صوتی با ظاهری بهتر و کاربرد آسانتر و از همه مهمتر، تولید پلاگین هایی است که قیمت شان ارزان تر از پلاگین های موجود در بازار باشد… محصولی که بتواند با تعداد دگمه های کمتر کارهای بیشتری را انجام دهد، و با دستورالعمل های کمتر قابلیت های بیشتری را ارائه کند، یا به عبارت ساده تر محصولی که بتواند سرگرم کننده تر باشد و در عین حال ارزان تر. کار ما رسالتی عالی و برجسته است که باعث شده شرکت ما واقع در برلین از زمان راه اندازی خط تولید اولین پلاگینش با نام Artillery شدیداً مورد تحسین قرار بگیرد. این محصول الگوی چند افکتی (multi-effects paradigm) را وارد حوزه کنترلر DAW و MIDI کرد.

Sugar Bytes در سال 2003 توسط رابرت فس (متخصص در زمینه پیانو) و ریکو باد (متخصص در زمینه گیتار)، که هردویشان سابقه حرفه ایی و قوی ایی در زمینه موسیقی دارند، تاسیس شد. امروزه، این دو نفر یک تیم پنج نفره را هدایت می کنند، که تولید 13 پلاگین بر روی 4 سیستم عامل را به عهده دارند. این افراد بر اساس یک اصل حیاتی و مهم که فیلسوف بزرگ فردریش نیچه آنرا مطرح ساخته، عمل می کنند. و آن اصل مهم این است که: ابزارهای (نگارش) ما کمک زیادی به تفکرات مان می کنند. این اندیشه کلی در نرم افزار خلاقانه و قوی و نوآورانه این شرکت کاملاً مشهود است.

WOW2 ، که در اوت 2017، در Focusrite Plugin Collective (شرکت کنندگان می توانند از 50% تخفیف پلاگین برخوردار شوند) به نمایش گذاشته شد توسط تیم Sugar Bytes به عنوان یک فیلتر پلاگین خلاق، قابل تغییر و گاهی اوقات خارق العاده… با صدایی زیبا شناخته می شود، همراه با یک GUI آسان و سررراست و آپشن های مدولاسیون پیچیده (complex modulation options). باید گفت که اسم انتخاب شده برای این محصول واقعاً برازنده آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *