رایان لودر و StudioOne 3 و Studio192

رایان لودر یک ترانه سرا و تولید کننده موسیقی چند میلیون نسخه ایی است. رایان بعد از تحصیل در کالج موسیقی رویال به عنوان یک آهنگساز، به ساخت موسیقی متن فیلم ها و تولید موسیقی پرداخت، که در این عرصه با تعداد کثیری از هنرمندان من جمله Troye Sivan ، Pixie Lott ، Claudia Kane Katherine Jenkins ، Alexandra Burke ، و Dido همکاری کرده است.

• شما از کدامیک از محصولات PreSonus استفاده کرده اید و در حال حاضر از کدامشان استفاده می کنید؟ من دو استودیو دارم با تجهیزات یکسان: Studio 192s و Studio One 3 در هر دو. من همچنین یک Studio 192 موبایل و لپ تاپی دارم برای وقتی هایی که خارج از استودیوی هستم که خیلی عالی عمل می کنند.

• برای چه برنامه های کاربردی ایی از Studio One استفاده می کنید؟ ضبط، ترانه سرایی، تولید، میکس- هرچیزی که نیاز دارم بنویسم و تولید کنم، تولیدات high-end ، برای هنرمندان سطح بالا در Studio One وجود دارد. من تحت تاثیر Studio One قرار گرفتم، و در موقعیت های پرفشار خیلی به من کمک کرده است.

• چه چیزی باعث شد که شما Studio One را انتخاب کنید؟ شهرت واعتبار شرکت، کیفیت صدا، سهولت استفاده، ویژگی های خاص، و یا عوامل دیگر؟ تبلیغات دهان به دهان. افراد بسیاری در این صنعت دارند در مورد اینکه studio one دی ای دابلیوی آینده خواهد بود حرف می زنند…

• بعد از استفاده از Studio One ، در مورد آن چه چیزی را بیشتر از همه دوست داشتید؟ قابلیت استفاده و قابلیت اطمینان! آدم می دونه چی کجا میره و می دونه که داره چکار می کنه، در حالیکه ظاهراً دی ای دابلیو های دیگه هیچ سرنخی از نیازهای یک تولیدکننده را ارائه نمی کنند. بطور مثال، یکی از تولید کننده های DAW همچنان دارد به تولید The Cloud,” ادامه می دهد که هیچکس نه آن را می خواهد و نه به آن نیازی دارد…و همچنان هم به این کار ادامه می دهند جوری که انگار The Cloud چیز مهمی است در حالیکه این نرم افزارهای بدرد نخور چندبار در روز خراب می شوند. Studio One قطب مخالف آن است و قابلیت اطمینان آن باورنکردنی است.

• کدام ویژگی Studio One به نظر شما واقعاً مفید بوده و چرا؟ من می توانم سازهای از پیش تنظیم شده را drag و drop کنم- خیلی سریع!

• Studio One در مقایسه با سایر DAW هایی که شما استفاده کرده اید چطوری است؟ قابل مقایسه نیست. بقیه 100 سال عقب تر از Studio One هستند.

• آیا راهنمایی یا شگرد کاربری یا ماجرای جالبی بر اساس تجربه تان با Studio One به خاطر دارید؟ بزرگترین راهنمایی من این است که هیچ چیزی جز آنچه که با گوش های خودتان می شنوید را باور نکنید. برای مقایسه کیفیت ها -آزمون های کور انجام دهید- مثلاً، من کانورتورهای Studio 192 را برای ضبط صدای Black Lion در (audio gear) انتخاب کردم که پنج برابر بیشتر هزینه داشت. من Studio 192 را شش بار در هشت آزمون انتخاب کردم. برای هر چیزی آزمون انجام دهید از پلاگین ها گرفته تا سخت افزارها. با اینکار صرفه جویی زیادی در پول خود خواهید کرد.

• آیا در آخر اظهارنظری در مورد PreSonus و Studio One دارید؟ واقعاً معرکه اند!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *