عرضه Quantum توسط PreSonus

Quantum انتخابی عالی برای انواع مختلفی از استودیوهای ضبط می باشد. کوانتومِ 26 دارای 32 کانال بوده و سریعترین کارت صدا/میدی شرکت PreSonus® با برخورداری از برترین صدا است که از کانکشن Thunderbolt™ 2 پرسرعت بهره می برد و ارتباط مستقیم با Daw زمان تاخیر را به حداقل می رساند.. در این محصول، کانورتور های 192 کیلوترتزی،24 بیتی بسیار جدید با 120 دسی بل دامنه داینامیک و پری آمپ های میکروفونی XMAX قابل کنترل PreSonus با هم ترکیب شده اند تا کیفیت صدای درجه یکی را به شما ارائه نمایند. برای برخورداری از کانال های ورودی/خروجی بیشتر فقط کافی است که از طریق تاندربولت حداکثر تا 4 کارت کوانتوم را یک جا جمع کنید تا بتوانید یک ابر سیستم 96 در 96 را خلق نمائید.
کوانتوم ارائه کننده دو خروجی ترکیبی میکروفون/ساز/لاین و شش ورودی ترکیبی میکروفون/لاین است که هر یک از آنها دارای یک پری آمپ XMAX بوده و بصورت دیجیتالی کنترل می گردند و همچنین دارای برق فانتوم مثبت 48 ولت است. با خرید این دستگاه شما همچنین از دو خروجی اصلی ¼” TRS ، هشت خروجی لاین ¼” TRS ، و دو خروجی هدفون مستقل با کنترل های ولوم اختصاصی برخوردار خواهید شد. با ورودی/خروجی نوری ADAT و ورودی/خروجی دیجیتال استریوی S/PDIF شما می توانید حداکثر از 18 ورودی دیجیتال اضافی نیز برخوردار شوید که بدین ترتیب در مجموع 26 ورودی و 32 خروجی خواهید داشت. ورودی/خروجی BNC word clock اطمینان می بخشد که کوانتوم شما و سایر دستگاههای صوتی دیجیتال تان حتماض بصورت کاملاً هماهنگ با هم کار می کنند. البته، با خرید این دستگاه، شما از ورودی/خروجی میدی نیز برخوردار خواهید شد.
کوانتوم طوری طراحی شده که بتواند به هسته مرکزی ایی برای هر استودیوی ضبطی تبدیل شود، دو خروجی لاین لول بالانس اصلی و هشت خروجی لاین لول بالانس کمکی که برای میکسینگ مانیتور عالی هستند، را در اختیار شما قرار می دهد. و یک میکروفون TalkBack که می توانید آن را به هر خروجی صدا یا هدفونی که بخواهید متصل کنید در این دستگاه، شما همچنین از کنترل های مونو و Mute/Dim نیز برخوردار هستید.
با در اختیار داشتن کوانتوم، کارت صدای دارای حالت داینامیک بوده و قابل گسترش برای استودیو ضبظ شما خواهد بود. با راه اندازی PreSonus Studio One® Artist DAW گنجانده شده، شما خواهید دید که کل کارکردهای کنترل پری آمپ به محیط ضبط تان اضافه خواهند شد. بیشتر ویژگی های کوانتوم را می توان در نرم افزار کنترل UC Surface رایگان PreSonus نیز کنترل نمود، پس حتی اگر شما از نرم افزار ضبط ثالثی هم استفاده کنید، بازهم می توانید از راه دور به این ویژگی ها دسترسی داشته باشید. از همه مهمتر اینکه، مجموعه پلاگین Studio Magic بصورت رایگان در اختیار دارندگان کوانتوم قرار می گیرد تا بتوانند سیستم خود را با 50 % تخفیف به Studio One Professional ارتقاء دهند.
کوانتوم با ویژگی های حرفه ایی، نرم افزار قابل گسترش و نیز ورودی/خروجی های فراوانش به مثابه یک کارت صدای ترکیبی قدرتمند و یک اتاق فرمان استودیویی عمل می کند که برای هر محیط ضبط یا تولیدی مناسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *