مانیتورهای adam در استودیو wmp

استودیوهای WMP تولیدات صوتی خود را با استفاده از مانیتورهای آدام انجام می دهند مانیتورهای استودیویی آدام مدت هاست که رفیق و همراه استودیوهای WMP بوده اند استودیو WMP ، واقع در لیدز انگلستان می باشد که با تولیدکنندگان و شرکت های فعال در موسیقی و سازندگان انیمیشن متحرک همکاری می کند. بنجامین مک آووی، کمال قمردوالدین و ویلیام فیدربای به عنوان آهنگ ساز و طراح صدا مشغول بکار هستند و بر اساس همکاری موسیقایی به فعالیت خود ادامه می دهند. در این راستا مدتی است که جامعه حرفه ای موسیقی متوجه تلاش های عالی آنها در زمینه موسیقی شده و بخاطر “بهترین آهنگسازی برای تبلیغات غیررادیو و تلوزیونی ” و آنها را نامزد دریافت جایزه صدا و موسیقی سال 2013 کردند . آنها همچنین بخاطر موسیقی متن اصلی فیلم مهیج “من نسرین هستم” نامزد دریافت جایزه فیلم BAFTA در سال 2013 در گروه “اولین اثر نویسندگان، کارگردانان، و تولیدکنندگان انگلیسی” شدند.

بن مک آوی در سال 2007 با سفارش آهنگسازی و طراحی صدا که به سرعت باعث شکل گیری و تقویت کسب و کارش شد استودیوی WMP را تاسیس نمود. اکنون که WMP وارد دهمین سال فعالیت خود می شود، بن حتی از قبل هم شور و شوق بیشتری در خصوص کیفیت تولید، مهارت در زمینه صدابرداری و ارائه صدایی خلاق و مهیج به مشتریان دارد.

A7 هایی که من در سال 2008 از شرکت آدام خریدم اولین سرمایه گذاری جدی ای بودند که من هنگام راه اندازی WMP در زمینه مانیتورها انجام دادم. ما از آن موقع به بعد از سر های A آدام استفاده کردیم، آنها عین همان موقع ها مانده اند و صدایشان هنوز هم خوب است! اکنون ما هر چهار استودیوی مان را به محصولات آدام مجهز کرده ایم چون آهنگسازان و تولیدکنندگان خیلی جابجا می شوند. داشتن ستاپ های مشابه و عین هم اولاً باعث آسانتر شدن کارها برای ما می شود و ثانیاً کیفیت کار ما را بالاتر می برد. یک محصول آدام صرف نظر از مدل خاصش همیشه مثل یک محصول آدام است و ما عاشق کار با این محصولات هستیم. امیدوارم که این روند مدتها ادامه داشته باشد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *