مانیتورهای Adam S3X-H

کریس اشملزر یک مهندس میکس و تولید کننده است. ورود وی به عرصه موسیقی در منطقه روهر آلمان تحت تاثیر Urban and Caribbean Sounds اتفاق افتاد. کمی پس از اولین پروژه هایش، وی به عنوان سازنده beat وارد صحنه موسیقی هیپ هاپ آلمان شد. کمی بعد این شروع وی با شوروشوقی برای تولید موسیقی پاپ و تاثیرات موسیقی الکترونیک همراه شد.

اینروزها من از اسپیکرهای S3H-X آدام به عنوان اسپیکرهای اصلی ام استفاده می کنم. علاوه بر این، در استودیو شماره دو ما یک ADAM A7X هم داریم که عمدتاً برای اهداف ساخت و ویرایش از آن استفاده می کنیم.

کریس بخاطر تولیداتی که در زمینه موسیقی پاپ داشته شهرت دارد که در آنها صداهای ارگانیک را با باس های تشدید شده و درامز ترکیب می کند. جدای از این، بیشتر مراجعاتی که به وی می شود به عنوان یک مهندس میکس است.

اسپیکرهای صوتی آدام یکی از معدود تجهیزاتی هستند که مرا در مسیر رشدم به عنوان یک تولیدکننده همراهی کرده اند. من توانستم با انواع محصولات مختلف آدام رشد کنم. برای خود من شخصاً، این محصولات نماینده تعادلی عالی و تمام و کمال بین تجسمی از یک منبع تحلیلی و صدای زنده و پرشور بوده اند که باعث شده اند کار در زمینه صدا برایم خوشایند شود.

وی با Lean Bravo، DJ Craft (K.I.Z.)، Audiophysical و Novine کار کرده است و صدای فیلم ها و تبلیغات مختلفی را تولید کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *