محصولات Presonus برنده MIPA

حضور تیم PreSonus در رقابت های Musikmesse با سری سوم کنسولهای دیجیتال StudioLive 32 و کنترلر نرم افزار FaderPort 8 همراه با برد جایزه MIPA توسط این دو محصول در سال 2017 بود. این رویداد به عنوان یکی از سنت های قدیمی خانواده PreSonus محسوب می شود!

در سالهای گذشته پنج مدل مختلف کنسول های دیجیتال PreSonus StudioLive برنده جایزهُ پرآوازه مطبوعات بین المللی Musikmesse MIPA در گروه میکسینگ دسک ها شده است.

امسال، PreSonus دو تا از جوایز رقابت های MIPA در سال 2017 را از آنِ خود نمود: رتبه اول گروه میکسینگ دسک ها از آنِ مجموعه کامل ریکوردر/کنسول دیجیتال سری سوم StudioLive شد و در گروه کنترلرهای ابزار دیجیتال، کنترلر جدید این شرکت یعنی مدل FaderPort™ 8 مدعی اصلی این رقابت ها بود.

سری های PreSonus StudioLive روند خارق العاده ایی را در پیش گرفته اند. نسل اول این کنسول ها تحت عنوان StudioLive 16.4.2 در سال 2011 برنده جایزه سال 2010 شد و در سالهای 2012 و 2013 نیز StudioLive 16.0.2 برنده این جایزه گردید. نسل دوم کنسول ها تحت نام StudioLive 32.4.2AI در سال 2014 افتخار آفرید و هم خانوادهُ او یعنی مدل StudioLive 24.4.2AI ، در سال 2015 پیروز میدان رقابت ها شد. جوایز 2017 MIPA بخاطر مهمترین پیشرفت های شرکت PreSonus در نسل سوم کنسول های سری سوم StudioLive از جمله پردازش با سبکی متفاوت، رابط کاربری سفارشی، رکوردر داخلی از طریق AVB و USB 2.0 ، کنترل شبکه ایی، ریکوردر کارت اس دی چند تراکی آنبورد، و فیدرهای موتوری و لمسی به این محصول اعطا شد. FaderPort 8 نیز برای اینکه از قافله عقب نماند به اولین سطح کنترل تبدیل شد و یکی از جوایز MIPA را به خود اختصاص داد. اتصال FaderPort 8 از طریق USB 2.0 صورت می گیرد و این محصول ارائه کننده 8 فیدر 100 میلی متری موتوری لمسی و 57 دگمه است با 78 کارکرد مختلف تا بدین طریق از کنترل لمسی دقیق بر ویژگی های ولوم های دقیق، میکس و انتقال مطلوبDAW فراهم گردد.

برندگان MIPA توسط سردبیران بیش از 100 مجله از سرتاسر دنیا انتخاب می شوند. در همین جا باید از سردبیران کلیه نشریاتی که در این رقابت ها مشارکت نمودند ، سازمان Musikmesse ، عوامل فروش و توزیع کنندگان محصولات و اکثر مشتریان ما که اشتیاق شان به سری محصولات StudioLive و FaderPort 8 باعث گردیده که این محصولات به موفقیت بالایی دست یابند سپاس و قدردانی نمائیم. در Baton Rouge اکنون زمان جشن گرفتن است!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *