معرفی سری S توسط AdamAudio

شرکت ADAM Audio با افتخار سری محصولات S خود را معرفی می کند، این سری محصولات برترین مجموعه مانیتورهای استودیویی nearfield ، midfield و main این شرکت برای ضبط صدا و متخصصان تولید به شمار می روند. در نتیجهُ صنعتگری کلاسیک شرکت ADAM در کنار آخرین نوآوری های مهندسی، مواد مدرن، و DSP پیشرفته، نسل سوم جدید سری S مجموعه مانیتورهای این شرکت شفافیت خیره کننده، تحریف (distortion) کم، ووفر جدید و طراحی های درایوری mid-range و آغاز کار توئیتر S-ART را برای شما به ارمغان می آورند، یک مدل جدیدتر و حتی دقیق ترِ توئیترهای دست ساز مشهور شرکت ADAM. نوآوری های پیشگامانه سری S متشکل از 5 مدل است که اندازه هایشان به تدریج افزایش یافته، S2V، S3H، و S3V و همچنین بزرگترین مدل های مجموعه S5V و S5H. نوآوری هایی که بطور اختصاصی برای سری S ایجاد شده اند عبارتند از: ووفرهای برگشتی خطی توسعه یافته ELE™ جدید و بسیار کارآمد و بلند؛ درایور میدرنج هیبرید گنبدی/مخروطی تک قطعه ایی DCH™ برای پخش عالی، انحراف کم و هندلینگ عالی برق، موج برهایی با طراحی جدید برای توئیتر (و درایور میدرنج موجود در مدل های بزرگتر)، و یک موتور DSP پرقدرت مبتنی بر آخرین نسل تراشه های SHARC ، که بهینه سازی تعدیل سبک (crossover)، آپشن های صدا، و اتصال دیجیتال را ارائه می کنند و این امر باعث فراهم آمدن احتمال گسترش بیشتر می گردد.

سری S همچنین نمادی است بیانگر سرآغاز تولید توئیتر S-ART شرکت ADAM ، جدیدترین نسخه طراحی روبانی تسریع یافته مشهوری که برای این شرکت شهرت و آوازهُ فراوانی را به ارمغان اورده است. سری S: شفافیت خیره کننده، تحریف فوق العاده کم شرکت ADAM Audio ، تحت مدیریت جدیدش به همه جنبه های شرکت نیرویی تازه بخشیده و تیم تحقیق و توسعه ما مدتها پشت درهای بسته در حال تلاش و فعالیت برای خلق این محموعه سری S نسل سومی شرکت بوده اند. دیوید انگرس، رئیس هیئت مدیره شرکت ADAM Audio می گوید: ما از بهترین روش های مهندسی، فناوری مدرن مواد و DSP پیشرفته برای خلق سری جدید S، استفاده کرده ایم، مجموعه ایی از مانیتورهای استودیویی ایی که ارائه کنندهُ شفافیت خیره کننده و تحریف فوق العاده کم هستند، با استفاده از ووفرهای جدید و درایورهای میدرنج و توئیتر S-ART – یک نسخه حتی دقیق تر توئیتر دست ساز مشهور شرکت ADAM Audio. برای کاهش رزونانس و حالت (coloration) ناخواسته تمام محفظه های محصولات سری S کاملاً از مواد مقاوم به ارتعاش و ضخیم ، حتی در عالی ترین سطوح شنیداری ساخته شده اند.

همچنین ویژگی اصلی این طراحی حاشیه های گرد بزرگ این محصول است که به به حداقل رسانی افکت های (edge-diffraction) کمک می کند. روکش محکمِ مجموعه محصولات سری S برای فراهم آوردن حفاظت بیشتر ساخته شده اند تا بدین طریق محصولات بتوانند در برابر فشارها و کشش های زندگی روزمره در یک محیط ضبط مقاومت کنند. اظهارات دیوید انگس، رئیس هیئت مدیره در شرکت ADAM Audio ، در مورد سری جدید S: توئیتر S-ART متشکل از آخرین نسخه طراحی روبانی تسریع یافته چندلایه معروف شرکت ADAM می باشدکه برای قدرت تحمل بیشتر نسبت به قبل تولیده شده و ویژگی اصلی آن یک موج بر آلومینیومی سفت (HPS) و با طراحی جدید است که باعث یک دست تر شدن پخش صدا شده و تصویر باثبات تری را در یک محدوده وسیعتر ارائه می کند.

ویژگی اصلی مدل های S5H و S5V یک موج بر اضافی بر روی درایور میدرنج DCH است درایور باس ELE سفارشی ایی که با استفاده از تجربه طراحی مهندسی ADAM Audio و آخرین تکنیک های مدلسازی کامپیوتری به طور اختصاصی برای سری S ساخته شده است. موتور DSP سفارشی (crossover) عالی و بی نقصی را برای پاسخ بهینه فرکانس و ماکسیمم دامنه داینامیک بکار می برد علاوه بر آپشن های EQ و پیش تنظیماتی برای بهینه سازی در اتاق را دارا می باشد درایور میدرنج DCH جدید: یک طراحی مخروطی/گنبدی هیبرید تک قطعه ایی پیشگامانه و خودساز که مزایای صوتی هر دو نوع درایورها را ارائه می کند به منظور کاهش آسیب پذیری در مقابل ارتعاشات، محفظه های سری S بطور وزنی از مواد ضخیم و سنگین ساخته شده اند، در عین حال که لبه های گردشان به به حداقل رساندن افکت ناخواسته کمک می کنند. به منظور کاهش اصطحکاک و لرزش ها وturbulence-related coloration از ادغام فناوری ضدرزونانس بیشتر، تیوپ های رفلکس باس و پورت های سری S از نو طراحی شده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *