معرفی محصولات جدید از موتو

شرکت MOTU در حال حاضر در حال معرفی سه کارت صدای جدید با کانفیگ های ورودی/خروجی دیجیتال ، مسیریابی انعطاف پذیر، میکسینگ مستقل، اتصال از طریق شبکه AVB-TSN ، و قابلیت اتصال به یک کامپیوتر میزبان از طریق یو اس بی 2.0 پرسرعت (که با USB 3.0 و iOS نیز سازگار است) به بازار می باشد.

هرسه ی این دستگاهها ویژگی های پیشرفته ایی دارند که در همه رابط های دیگر نسل آخری MOTU نیز به چشم می خورند، از قبیل درایورهای یو اس بی با تاخیر بسیار کم، مسیریابی داخلی انعطاف پذیر، میکسینگ 48 کاناله، افکت های DSP و کنترل وای فای اثبات شده. این دستگاهها شامل یک فیش هدفونی بر روی پنل جلویی با کنترل ولوم برای مانیتورینگ راحت تر ، و ورودی-خروجی Clock Source برای همگام سازی دستگاه های دیجیتال دیگر در پنل پشتی می باشد.

ورودی-خروجی دیجیتال برای تجهیزات حرفه ای تر صحنه ایی و استودیویی مدل های M64، 8D و LP32 که در محفظه های از جنس آلیاژ آلومینیوم محکم قرار گرفته اند برای مسیریابی جریان های صوتی دیجیتال در سیستم های اجرای زنده، تاسیسات شبکه ایی AVB-TSN یا ضبط استودیوها در هر اندازه ایی ایده آل هستند.

براکت نصب که در این محصولات گنجانده شده این امکان را فراهم می آورد که دو دستگاه را بتوان بصورت کنارهم (ساید بای ساید) به یکدیگر متصل نمود، یا آنها را با سایر دستگاههای half-rack موتو ترکیب یا جفت نمود، تا بدین نحو بتوان کانفیگی مناسب رک متشکل از ورودی –خروجی میدی و/یا دیجیتال، آنالوگی مناسب برای نیازهای شما را به وجود آورد.

DSP قوی برای هر سه دستگاه، میکسیسنگ سبک کنسولی بزرگ با برخورداری از 48 کانال، 12 باس (buss) استرویویی، و پردازش افکت های 32 بیتی شامل EQ آنالوگ مدلسازی شده، کمپرشن و ریورب کلاسیک فوق العاده را ارائه می کنند. مسیریابی انعطاف پذیر ورودی ها را به خروجی ها وصل می کند، یا کانال های ورودی را به چندین مقصد تقسیم می کند. هر دستگاه را می توان به صورت یک میکسر مستقل دارای کنترل بی سیم از یک تبلت، گوشی هوشمند یا تلفن یا حتی از چند دستگاه هوشمند به طور همزمان از طریق وای فای مشترک مورد استفاده قرار داد.

برای برخورداری از ورودی/خروجی های بیشتر شما می توانید با استفاده از پورت Ethernet دستگاه به یک رابط MOTU مجهز به شبکه دیگر نیز وصل شوید-یا به یک شبکه AVB-TSN گسترده چندین رابط و کامپیوتر وصل شوید. M64 – 256کانال MADI I/O مدل M64 منبعی از ورودی/خروجی های نوری به اضافه یک منبع ثانویه مستقل متشکل از ورودی/خروجی بر روی رابط های (connector) BNC در اختیار شما قرار می دهد که بدین ترتیب انگار شما در مجموع دارای 256 کانال ورودی/خروجی همزمان می شوید. یک خروجی دوبخشی BNC برای تقسیم این مجموعهُ عالی به دو مقصد جداگانه، بدون نیاز به اسپلیترجداگانه، در این دستگاه گنجانده شده است.

8D – ورودی/خروجی دیجیتال حرفه ایی با SRC مدل 8D ارائه کننده دو جفت ورودی/خروجی استریو (چهار کانال) دیجیتال AES3 و دو جفت ورودی/خروجی استریویی دیجیتال RCA S/PDIF می باشد، و بدین ترتیب با داشتن این دستگاه شما در مجموع از 8 کانال ورودی/خروجی دیجیتال برخوردار خواهید شد. ورودی های AES3 به منظور فراهم آوردن امکان ترانسفرهای دیجیتال بدون مشکل و راحت به تبدیل نرخ نمونه برداری (sample rate conversion) مجهز شده اند. LP32 32- کانال ورودی/خروجی اپتیکال ADAT مدل چهارم مجموعه از ورودی/خروجی های دیجیتال با کابل نوری هشت کاناله را در اختیار شما قرار می دهد که در مجموع دارای 32 کانال 44.1/48 کیلوهرتزی یا 16 کانال SMUX کیلوهرتزی می باشد. هر مجموعه ورودی/خروجی خود بین ADAT هشت کاناله، SMUX 4 کاناله یا TOSLink استرویو (S/PDIF نوری) قابل سوئیچ است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *