معرفی میکسر Studio Live 16.0.2

شرکت PreSonus در ادامه موفقیت خود در تولید میکسر اجرا و ضبط دیجیتال StudioLive® 16.0.2 معروف خود، محصول جدیدی تحت عنوان BSU16.0.2 o LivetudiS را معرفی کرد.

میکسر 16 کانالهُ StudioLive 16.0.2 که جمع و جور، پرتابل، و قابل سوار شدن روی Rack (به صورت اختیاری) است هم برای ضبط استودیویی و هم برای صدای زنده طراحی شده است و برای گروههای کوچک، استودیوهای شخصی، کلوپ های خصوصی، کلیساهای کوچک، سازمان های اجتماعی، و کاربردهای دیگری که در آنها به یک سیستم ضبط جمع و جور، با کیفیت میکس زنده با قیمت پائین نیاز دارید و نیازمند ویژگی های پیشرفته ایی مانند افزودن کانال ها و زیرگروههای میکسری نیستید، ایده آل هستند.

میکسر StudioLive 16.0.2USB از همان کیفیت صدای عالی ایی که توسط StudioLive 16.0.2 اصلی ارائه می شود برخوردار است از قبیل پردازشگر(floating-point)32 بیتی؛ پری آمپ های میکروفونی کلاس A ، XMAX؛ و مبدل های دیجیتالی 24 بیتی و 48 کیلوهرتزی urr-Brown با دامنه داینامیک 118 دسی بلی. مجموعه ویژگی های آن و سطح میکسینگ آنالوگ آن در واقع یکسان هستند. لیکن، میکسر جدید یک رابط یو اس بی 18×16 را جایگزین رابط کنترل و ضبط FireWire 400 دستگاه قدیمی تر کرده که با هر نرم افزار صدای ویندوز خور یا مک خوری که Core Audio یا ASIO را پشتیبانی کند، کار می کند.

با این دستگاه شما 4 (aux sends) خواهید داشت- که برای مدیریت مانیتورهای گروهها یا برنامه های کوچک کافی اند- و نیز کانال ها و باس های aux مجاور را می توان به صورت استریویی بهم وصل کرد. یک EQ گرافیکی 31 باندی به عنوان باس (bus) اصلی عمل می کند. بخش پردازش Fat Channel میکسر 16.0.2USB مکمل کاملی است برای پردازشی که بصورت طبیعی نیازمند Rack یا تجهیزات اوت بورد از قبیل یک کمپرسور، لیمیتر، expander ، و EQ نیمه پارامتریک 3 بانده موجود در هر کانال، هر باس aux ، و دو خروجی افکت آنبورد، و باس اصلی می باشد. Fat Channel همچنین دارای سنجشگر ال ای دی گسترده؛ قابلیت یادآوری/ذخیره سازی میکسر؛ و گزینه های channel-strip save/recall/copy/paste نیز می باشد. میکسر جدید همچنین دارای یک جفت پردازشگر افکت 32 بیتی، استریوی قابل برنامه ریزی است مملو از پیش تنظیمات Delay و ریورب و برای باس های اختصاصی FX در نظر گرفته شده است. خروجی و ورودی میدی 5-in DIN استاندارد کنترل میدی از طریق پارامترهای میکسر کلیدی را ارائه می کند. شما می توانید با یک ضربه، همه تنظیمات ولیوم، تنظیمات افکت ها، و وظایف و Scene های میکسر کلی را فراخوانی کنید، از جمله سطوح فردی کانال ها و کل 130 پردازشگر سیگنال Fat Channel. همراه با این میکسر جدید آخرین بسته نرم افزاری Fat Channel ، شامل نرم افزار Capture™، Studio One® Artist DAW ، و بسته پلاگین Studio Magic برای مکین تاش و ویندوز؛ نرم افزار کنترل UC Surface برای مک، ویندوز، اندروید و ای پد؛ و نرم افزار کنترل (aux) مانیتور QMix®-UC برای دستگاههای اندروید و iOS® نیز ارائه می شود.

سهولت استفاده چشم گیر، کیفیت صدای عالی، پردازشگر و سنجشگر آنبورد گسترده، یک رابط یو اس 2.0بسیار یکپارچه، نرم افزار کنترل و ضبط آخرین سیستم و پیشرفته- یو اس بی StudioLive 16.0.2 باعث می شوند که شما هر آنچه که برای کاربردهای زنده و استودیویی در مقیاس کوچک بدان نیاز خواهید داشت را در اختیار داشته باشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *