میکسر دیجیتال جدید UNITY DR16

میکسر دیجیتال جدید UNITY DR16 تولید شرکت Peavey حاصل نوآوری، که میراث همیشگی این شرکت است، را توسعه داد. هر روزه، نوازندگان می کوشند تا از طریق اجرای زنده مردم را گرد هم بیاورند.

شرکت Peavey Electronics در راستای کمک به مهندسان به منظور دستیابی به صدای ایده آل، می کوشد تا با UNITY DR16 جدید خود، که اولین محصول در سری UNITY محصولات میکسر دیجیتال و نیز اولین آیتم از این نوع کالا با قابلیت توسعه کامل به شمار می رود، تمامی نیازها را مرتفع سازد. چه کاربران بخواهند در روی استیج اجرا داشته باشد یا در میکس مانیتور خود، UNITY DR16 باز هم راهکاری بسیار قابل خوب و هماهنگی است که صدای حرفه ایی را به شما ارائه خواهد کرد.

UNITY DR16 در کانفیگ استاندارد خود دارای 16 ورودی است که 8 تایشان ویژگی پری آمپ های Silencer™ میکروفون در سطح کلاسی پیوی را به رخ می کشند. ورودی ها دارای یک Priority Ducker و نیز توانایی گروه بندی MUTE و SOLO هستند و همه EQ های ورودی دارای Mid-Morph™ EQ کلاسیک پیوی می باشند که کاربر را قادر می سازد تا براحتی بهترین میکس را تنظیم نماید. همه این ویژگی ها، به اضافه دو Feedback Eliminator که قابل تخصیص برای کانال های ورودی میکروفون می باشند، باعث می شوند که UNITY DR16 به یکی از برترین محصولات هم رده خود تبدیل شود.

با 4 پردازشگر افکت و الگوریتم های ریورب بسیار پیشرفته، افکت های آن بورد UNITY DR16 برای رفع نیازهای کاربر کاملاً کافی اند. آیا دیگر نمی خواهید که خودتان را فقط به میکسینگ محدود کنید؟ UNITY DR16 کانفیگ شبکه ایی میکس شده منحصربفردی را ارائه می کند که حداکثر تا 10 اتصال اترنتی و 4 اتصال وای فایی را در آن واحد در اختیار شما قرار می دهد! حتی برای راحتی بیشتر، کاربر می تواند سفت افزار (firmware) را از طریق همین اتصالات بروزرسانی کند.

قابلیت اتصال وای فای نیز به کاربر این امکان را می دهد تا کنسول را از صحنه به فضای زنده از طریق اپلیکشین پیوی که در لینک iOS/Android/Mac/PC موجود می باشد تنظیم نماید، تا بتواند صدا را درست کند همه ورودی های UNITY DR16 دارای یک EQ پارامتریک، یک EQ گرافیکی 31 بانده به صورت متوالی و یک حذف کننده بازخورد (feedback eliminator) خودکار هستند.

قابلیت های مانیتورینگ پیشرفته این میکسر باعث می شود که شما از مانیتورینگ موجود و توانایی بهره گیری از Aux 3/4 به عنوان (sends) مانیتور مونو یا استرویویی بهره مند شوید. UNITY DR16 دارای ویژگی تکنوازی های واقعی در مانیتور برای همه ورودی ها، Aux و Efx (همه تکنوازی های (solos) با لول هایی که در باس های مربوطه شان تعیین شده اند) می باشد. SOLO حتی برای DCA نیز بکار می رود، که از بین آنها 4 تایشان روی برد هستند. اگر مسئله شما هدروم است، Clip Limiter شما را از شر clipping راحت می کند حتی وقتی میزان آن از لول ورودی یا لول های gain فرایند داخلی نیز فراتر برود. UNITY DR16 همچنین قابلیت گسترش وتوسعه بی نظیری را نیز ارائه می کند. با ترکیب DR16 های چندگانه برای اضافه کردن 12 کانال ورودی برای هر DR16 متصل، می توانید ورودی های میکسر را توسعه دهید.Stage Box، امکان افزایش کانال های ورودی به 13 عدد را از طریق ورودی های بالانس شده/غیربالانس آنالوگ، S/PDIF یا Dante با گزینه هایی دیگری که در راه اند در اختیار شما قرار می دهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *