نرم افزار اندروید PreSonus Control

برنامه هایPreSonus Control هم اکنون برای سیستم عامل اندروید قابل استفاده می باشند شرکت PreSonus در حال حاضر در حال عرضه نسخه های اندرویدِ سه برنامه کاربردی رایگان است که امکان کنترل وایرلس بر برخی از محبوب ترین محصولات این شرکت را فراهم می آورند.

به منظور اتصال به شبکه سریع و مطمئن و کنترل از راه دور، هر سه برنامه کاربردی جدید اندروید مبتنی بر پروتکل PreSonus’ UCNET می باشند.

UC Surface شرکت PreSonus که سابقاً برای ویندوز، مکین تاش و iPad® قابل استفاده بود، کنترل مالتی تاچ کامل بر کنسول های StudioLive® AI ، میکسرهای رک سری RM، و میکسرهای Series III را در اختیار شما قرار می دهد و همچنین کنترل پری آمپ را نیز برای رابط های سری کوانتوم و سری 192 ارائه می کند. با داشتن UC Surface هر کنترلی که برای میکس یک شو یا یک پروژه استودیویی بدان نیاز داشته باشید دقیقاً در همان لحظهُ مورد نیاز در اختیار شما خواهد بود.

این نرم افزار همان محیط کار انعطاف پذیر کار با ویندوز، مکین تاش، اندروید و iPad را حفظ کرده و سیستم مالتی تاچ ، اندروید، iPad و ویندوز 8 تا 10 را نیز پشتیبانی می کند. Studio One® Remote که قبلاً برای iPad قابل استفاده بود هم اکنون برای تبلت های اندرویدخور نیز موجود می باشد. Studio One Remote که به عنوان یک کنترلر ثانویه (second screen) در ستاپ های کاری یا به عنوان نوعی ریموت موبایل برای عملیات ضبط و میکس از راه دور ابزاری عالی به شمار می رود، امکان کنترل بی سیم DAW حرفه ای Studio One 3 شرکت PreSonus برای مکین تاش و ویندوز را فراهم می آورد. این برنامه کاربردی به شما این امکان را می دهد که کنترلر Studio One و تنظیمات خطهای متفاوت (mixer channel strips) را مدیریت کنید، و بتوانید ماکرو کنترل ها، فرمان های سفارشی قدرتمند (powerful custom commands)، و پلاگین های AU و VST را تراک کنید.

Studio One Remote می تواند هر نسخه ایی از Studio One حرفه ایی که روی یک شبکه اجرا می شود را کنترل کند که با این قابلیت امکان همکاری یا ایجاد فضاهای کاری گسترده از طریق کنترل یک نمونه Studio One را از میان چندین نمونه Studio One Remote روی دستگاههای مستقل از هم فراهم می آورد. QMix®-UC ، که آخرین نسخه نرم افزار کنترل میکس (مانیتور) aux پیشگام PreSonus است، امکان کنترل مستقیم بر کنسول های StudioLive® AI ، میکسرهای رک سری RML ، و میکسرهای Series III این شرکت را فراهم می آورد و همچنین می تواند از طریق یک کامپیوتر ویندوز خور یا دارای سیستم عامل مکین تاش که نرم افزار UC Surface روی آن اجرا می شود، رابط های سری Studio 192 را کنترل نماید. با QMix-UC ، حداکثر 16 موزیسین می توانند بطور همزمان میکس مانیتورهای خود را بصورت بی سیم از طریق دستگاه موبایل خود کنترل نمایند.

QMix-UC که قبلاً برای iPhone® و iPod® touch موجود بود، اکنون برای تبلت ها و تلفن های هوشمند اندروید خور نیز قابل استفاده می باشد. هر سه برنامه کاربردی اندرویدی در حال حاضر به صورت رایگان از طریق Google Play قابل دانلود می باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر از سایت www.presonus.com دیدن کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *