پلاگین های جدید Focurite و Novation

عرضه رایگان محصول جدیدی تحت عنوان XLN Addictive Keys توسط شرکت Focurite و Novation ساز پیانوی مجازی رایگان موجود برای کاربران Focusrite یا Novation گروه Focusrite اعلام کرده است که ساز مجازی XLN Audio Addictive Keysدر حال حاضر به صورت رایگان در همه کارت صدا های Focusrite و برخی محصولات منتخب Novation گنجانده شده اند.

Addictive Keys که نقد و بررسی شان در نسخه ژانویه 2013 موجود می باشد- برای همه کارت صداهای Focusrite ، همه کیبوردهای کنتلر Novation و ساز شبکه ایی Novation Launchpad Pro ، رایگان بوده و در اختیار مشتریان فعلی و نیز مشتریان جدید نیز قرار می گیرند.

مشتریان واجد شرایط، در ازای هر حساب کاربری یک جواز کامل را دریافت می کنند که با این جواز می توانند یک ساز Addictive Keys با کیفیتی در سطح جهانی را انتخاب نمایند، که بدین وسیله هر مشتری می تواند حداکثر دو ساز را انتخاب کند (یکی برای محصولات Focusrite و دیگری برای Novation):

•Modern Upright

•Studio Grand

•Electric Grand

• Mark One Addictive Keys

یک ابزار قوی است برای نوازندگان، تولیدکنندگان، و ترانه سرایان. Addictive Keys با رویکرد منحصربفردی که نسبت به خلق صدا، شناوری جریان کار هوشمند، زمان بارگیری سریع، و پیش تنظیمات با کیفیت دارد، کاملاً برای هر سبک تولیدی یا هر سبک موسیقی ایی مناسب می باشد Addictive Keys همه فرمت های اصلی پلاگین را پشتیبانی می کند: VST ، AU و AAX (32 و 64 بیتی)، بنابراین می توان آنرا در اکثر برنامه های کاربردی موسیقی از قبیل Pro Tools ، SONAR ، Cubase ، Live ، و بسیاری از برنامه های کاربردی دیگر مورد استفاده قرار داد. Addictive Keys همچنین می تواند به عنوان یک ساز (ابزار) مستقل نیز عمل کند، بدون نیاز به نرم افزار موسیقایی میزبان. این امر باعث می شود که بارگیری (load) یک ساز، پیدا کردن یک پیش تنظیم الهام بخش، و شروع به نواختن آسان شود بدون اینکه مجبور به راه اندازی هرگونه نرم افزار موسیقایی دیگری باشید XLN Audio یک شرکت نرم افزاری سوئیسی است که سازهای مجازی برنده، پلاگین ها و محتوای صدا را برای سازندگان موسیقی تولید می کند.

این شرکت از زمان آغاز به کارش در سال 2005، با تمرکز بر تولید محصولاتی الهام بخش، که استفاده از آنها قوی و راحت است، تحسین های زیادی را برانگیخته است. محبوب ترین محصولاتشان عبارتند از سازهای مجازی Addictive Keys و Addictive Drums که هر دویشان جزو بهترین و مناسب ترین محصولات برای بزرگترین تولیدکنندگان و هنرمندان نوازنده امروزی به شمار می روند. گروه Focusrite همچنین مشغول کار روی پیشنهادات بیشتر از طرف شرکت های نرم افزاری قابل تحسین برای سال 2017 است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *