راهنمای خرید رک و کیس رک


چگونگی انتخاب رک و رک کیس

در صورتی که کارتان اجرا در مکان‌های دیگر است و همیشه در سفر و رفت و آمد هستید، رک‌های حرفه ایی برای حفاظت از دستگاه‌های تهویه برق، پری آمپلی فایرهای میکروفون، میکسرها، پردازش گرها، تجهیزات بی سیم، و سایر تجهیزات صوتی شما هستند. لیکن، همه رک‌ها و رک کیس ها یکجور ساخته نشده‌اند. این راهنمای شرکت پسکو شامل اطلاعاتی است که به شما در انتخاب رک یا رک کیس مناسب برای مجموعه خاص تجهیزاتتان کمک می‌کنند، به منظور کسب اطلاعات بیشتر حتماً از طریق شماره تلفن ۶۶۷۴۱۷۱۴-۰۲۱ با ما تماس بگیرید.

انواع کیس رک‌های پرتابل

حفاظت از تجهیزاتتان در طول حمل و نقل و جابجایی از مکانی به مکان دیگر بی نهایت مهم است. لیکن شما می‌توانید میزان محافظتتان را بر حسب انواع سفر و خطراتی که احتمال دارد با آن‌ها روبرو شوید، محاسبه کنید. در صورتی که می‌خواهید سیستم صدایتان را یکبار درهفته از منزل به یک کافه ببرید، پس کیف‌های رک پرتابل می‌توانند برای رفع این نیازتان کافی باشند. این کیف‌ها نوعی حفاظ فشرده و سبک وزن هستند که از سیستم تان در مقابل گردوغبار و خراش‌های جزئی جلوگیری می‌کنند.

کیس های سفت برای حفاظت تجهیزات شما در مقابل خطرات مربوط به بارگیری‌ها و تخلیه‌های مکرر طراحی شده‌اند، مانند دست اندازها، برخورد با تجهیزات دیگر، خراش‌ها، گردوغبار، و کثیفی. برخی از نمونه‌های کیس های سفت عبارت‌اند از shockmounts و ATA-rated که برای مسافرت‌های هوایی طراحی شده‌اند. کیس های سفت چه از پلاسیتک، تخته چندلا، یا مواد دیگر ساخته شده باشند برای گروه‌های جهانگرد یا کسانی که در طول هفته چندین شب در مکانی اجرا دارند گزینه خوبی هستند.

نکات و ترفندهای مربوط به سوار کردن رک‌ها

مواردی که در ادامه آمده‌اند نکات و ترفندهایی هستند که به شما در نصب تجهیزاتتان در یک رک کمک می‌کنند، و هنگام جابجایی تجهیزاتتان از مکانی به مکان دیگر کار شما را راحت تر می‌کنند و باعث می‌شوند که شما بیش‌ترین استفاده ممکن را از رکتان داشته باشید.