مانیتورهای حرفه ایی T5V آدام آدیو


مانیتورهای حرفه ایی T5V آدام آدیو برای استودیوهای شخصی با بودجه کم

محصولات T آدام آدیو ، سری ارزان قیمت از مانیتورهای اکتیو استودیویی Two Way می باشد که از یک ووفر ۵ اینچ پلی پروپیلن برای پخش فرکانس باس از ۴۵ هرتز و یک تیوتر U-Art پیشرفته که تا ۲۵ کیلوهرتزرا پخش می کند بهره می برد . این تیوتر برای مانیتورهای در این رنج قیمت یک مزیت رقابتی محسوب می شود.

Wave guide مورد استفاده در این مانیتور از سری حرفه ای S آدام الگو برداری شده است و این فن آوری کمک می کند تا پرتاپ صدای یکسانی را داشته باشد و محدودیت شنیدن صدا در یک نقطه متمرکز را برای شما از میان بردارد .

باکس T5V دارای باس رفلکس از پشت می باشد که به یک صفحه فلزی مستحکم متصل شده است که اتصالات ورودی آنالوگ و سوئیچ های کنترل کننده DSP برروی آن واقع است .

آمپلی فایر مورد استفاده برای ووفر و تیوتر در این مانیتورهای از کلاس D بوده که توان تولید صدای ۵۰ واتی برای ووفر و ۲۰ واتی را برای تیوتر داراست . که قدرت تولید حداکثر صدای SPL 105 را دریک متر فراهم می نماید .

T5V دارای پاسخ فرکانسی خطی و گسترده ، با داینامیک رنج بالا ، پاسخ دهی سریع با دقت بالا ، حداقل رنگ شدگی صدا می باشد و انتخابی مناسب برای استفاده در اتاق فرمان های کوچک برای تولید موسیقی ، ویدئو و برنامه های پخش زنده می نمایند .

درایور فرکانس باس ۵ اینچی پلی پروپیلن

درایورهای مانیتورهای استودیویی آدام آدیو نتیجه سالها تحقیق و توسعه در این شرکت بوده و از آخرین پیشرفت های علم و فن آوری استفاده می کند .

ووفر T5V به گونه ایی طراحی شده است تا بتواند فرکانس های باس را بهینه و با دامنه داینامیکی گسترده فاقد هر گونه رنگ شدگی تولید کند . این نتیجه استفاده از پروپیلن سخت و محکم است . ووفر ۵ اینچ از فرکانس ۴۵ را می تواند تولید کند و مناسب استفاده به عنوان یک مانیتور Near Field می باشد تا در اتاق فرمان های کوچک بدون ساب استفاده شود . اگر به دنبال پاسخ فرکانسی گسترده تر در قسمت فرکانس های بم می باشید می توانید از یک ساب ۷ یا ۸ اینچ آدام آدیو استفاده کنید .

تیوتر ریبون باز طراحی شده U-Art

شرکت آدام آدیو به جای استفاده از تیوترهای با ساخت پیستونی که اغلب سازندگان مانیتور از آن استفاده می کنند از تیوتر ریبون U-Art استفاده کرده است . این تیوتر ها با حداقل اعوجاج و دیستروشن ، صدا را چهار برابر سریعتر تولید می نمایند.

تیوتر های U-Art به دفعات اعوجاج کمتری را تولید می کند و با گسترده کردن پهنای فرکانسی تا ۲۵ کیلو هرتز ، جزئیاتی خیره کننده و صادقانه را برای شما در طولانی مدت به نمایش می گذارد بدون اینکه گوش شما را خسته کند .

جمع بندی : با توجه به صدایی که در نمایشگاه Music Mess فرانکفورت از این مانیتور شنیدیم بی شک می توان آن را بهترین مانیتور در رنج قیمتی زیر ۵۰۰ دلار دانست . زیرا نه در تولید فرکانس های بم دچار ضعف نبود و هم High فرکانس شیرین و دقیقی را پخش می نمود .

ویژگی های مانیتور میدان نزدیک ADAM AUDIO T5V

· ساختار ایستاده اکتیو با ووفر پروپیلن ˝۵ و تیوتر U-Art
· تیوتر های ریبون U-Art مجهز به Wave guide سری S آدام آدیو
· باس رفلکس حجیم قرار گرفته درپشت
· آمپلی فایر کلاس دی ۷۰ واتی با بازده بالا
· پاسخ فرکانسی خطی ۴۵ هرتزی تا ۲۵ کیلو هرتزی
· حداکثر SPL 106 دسی بلی