کمپانی Ecler

درطول ۵۰ سال از زمان تولد Ecler درسال ۱۹۶۵ تا به حال، همیشه درفکر توسعه تجهیزات صدای حرفه ای برای ارائه بهترین صدا بوده و امروز بعد از گذشتن سالیان طولانی،Ecler هنوز این هدف را سرلوحه خود قرارداده است . ” ما متوجه سرعت تغییر تکنولوژی هستیم و به همین دلیل به دنبال ابزارآلات انعطاف پذیر، ارائه راه حل صوتی جهانی و یکپارچه، و محصولات منحصر به فرد بوده ایم” . Ecler تمرکز خود را به نوآوری و طراحی ، که هر دو ضروری اند بنا نهاده است و سعی درارائه ویژگی های جذاب همراه با رویکرد کاربرپسند و ارگونومیک برای کاربر نهایی که فردی غیرفنی بوده و در واقع هدف اصلی است، دارد.

امروزه یکپارچه سازی صدا و تصویر به یک صنعت روبه رشد و پایدار تبدیل شده است که اغلب شرکت های فعال در حوزه تصویر را به سمت پیدا کردن شرکای صوتی سوق می دهد و Ecler به عنوان یکی از انتخاب های مناسب برای هر شرکت تبدیل گشته است.

Eclerافتخار می کند که بخشی از تعهد خود را مراقبت از سیاره زمین می داند و با تولید محصولات سبز ، جهت صرفه جویی در انرژی و تولید پایدار، به جرگه حامیان طبیعت پیوسته است.

Eclerآماده ارائه یک راه حل صوتی با کیفیت، برای هرفضا با قابلیت یکپارچه سازی با تصویر که ممکن است با آن مواجه شوید . شرکت رسا الکترونیک اطلس با فراهم نمودن تمام زیرساخت های مورد نیاز برای اخذ نمایندگی Ecler اقدام به جمع آوری تیمی مجرب و حرفه ای کرده تا به عنوان نماینده Ecler به رسالت اصلی این کمپانی که ارائه راه کارهای اختصاصی هر فضاست، جامعه عمل بپوشاند .

تولیدات : پخش کننده صوتی | میکسر ها | پری آمپ های آنالوگ | بلندگو های سقفی و دکوراتیو | ریموت کنترل سیستم صوتی

وب سایت رسمی : ecler.com