کمپانی Mooer

کمپانی MOOER از سال ۲۰۱۰ با پدال های افکت گیتار در اندازه میکروی اصلی اش وارد عرصه موسیقی شد. ایده اصلی این طرح توسط ۴ دوست مطرح شد و توسعه یافت، که همگی شان در شهر به سرعت در حال توسعه شنژنِ چین در مورد ترکیب موسیقی و فناوری شور و هیجان زیادی داشتند. از آن به بعد، MOOER به پیشگام صنعت در ارائه صدای حرفه ای و محصولات با فناوری بالا برای نوازندگان در سرتاسر دنیا تبدیل شده است.
قابلیت های فناورانه MOOER همچنان نیز هر ساله در حال رشدند و بدین ترتیب محصولات بسیار خلاقانه و نوآورانه ای را ارائه می کنند. در سال ۲۰۱۶، MOOER اولین همکاری هنری خود در زمینه توسعه و ساخت محصولات دیجیتال بسیار پیچییده ای مانند Devin Townsend OCEAN MACHINE ، سری محصولات MICRO PREAMP ، دستگاه مولتی افکت GE200، و یونیت RADAR IR Loader آغاز کرد. این روند در سال ۲۰۱۸ با مدل PREAMP LIVE ستوده شده، محصولات تقویت صدا، و نیز معرفی ترکیب جدیدی از راهکارهای پدال بورد با سری TRUCK ادامه یافت.
همچنان که صنعت موسیقی در حال تحول است و فناوری هم همچنان نقش مهمی را در این زمینه ایفا می کند، MOOER نیز با تمرکز بر فناوری نوآورانه و طراحی های ارگونومیک خود با قیمتی مقرون به صرفه به ارائه جدیدترین محصولات صدای با کیفیت خود ادامه می دهد.
جدید ترین محصول ارائه شده در سال ۲۰۱۹ توسط کمپانی mooer مولتی افکت نسل جدید مدل ge-300 است که همزمان با کل دنیا در ایران با گارانتی شرکت پسکو به عنوان نمایندگی رسمی Mooer قابل تهیه میباشد

تولیدات : آمپلی فایر و افکت گیتار

 

وب سایت رسمی : mooeraudio.com