Motu درنمایشگاه Musicmesse

این نمایشگاه بزرگ تجاری اروپا، در فرانکفورت آلمان با طراحی کاملا جدید در سالن های 11-8 برگزار شد که در آن علاقه مندان ،زمان زیادی را صرف قدم زدن در این نمایشگاه می کردند.
این نمایشگاه چهار روز به روی عموم باز بود.غرفه ی Motu غرق در هیاهوی ضبط اجرای موسیقی زنده که توسط Digital Performance انجام می شد، و معرفی محصول جدید با قابلیت های چشمگیر بود. در روز اول نمایشگاه Motu درایور جدید Asio خود برای کارت صداهای 1248 ، 16A ، 8M و112D برای ویندوز را ارائه کرد،این درایور جدید با کارایی بالا برای کامپیوترهای شخصی امرزی بر پایه ویندوز نوشته شده است.
که شامل پشتیبانی از کارت صداهای تاندر بولت تحت ویندوز با تاخیر بسیار پایین در ورودی و خروجی و هم کارت صداهای یو اس بی می باشد.


Motu از عرضه درایور خود برای تاندربولت های تحت ویندوز برای کاربران بسیار هیجان زده و خرسند است.
کاربران ویندوزMOTU که از تاندربولت یا یو اس بی برای اتصال به کامپیوترشان استفاده می کنند، از بهترین عملکرد تاخیرزمانی (latency performance) ممکن در بازار بهره مند شده و لذت خواهند برد.


وقتی این درایور در بهار امسال روانه بازار شود، شما قادر خواهید بود که کارت صوتی MOTU مجهز به تاندربولت خود را (1248, 16A, 8M یا 112D) مستقیماً به پورت تاندربولت روی یک لپ تاپ شخصی یا رایانه رومیزی متصل نموده و حداکثر از 128 کانال ورودی و خروجی همزمان با هر نرم افزار میزبان سازگار با ASIO لذت ببرید.
درایور جدید MOTU ASIO همه کارت های صوتی آخرین نسل MOTU (مجهز به شبکه AVB/TSN) را پشتیبانی می کند و در طول نیمه دوم سال 2016 در سایت motu.com/avb. به صورت رایگان برای دانلود در اختیار همه کاربران MOTU قرار خواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *