السیس Nitro Mesh

السیس Nitro Mesh دنیای درامز را لرزاند


السیس Nitro Mesh : السیس با درام الکترونیک جدید Nitro Mesh خود دنیای درامز را به لرزه درآورد

Mesh Kit 8 تکه ای جدید این شرکت با قابلیت نوازندگی آسان، امکانات زیاد و کیت های متنوع در کنار ارزش مالی فوق العاده اش ، دنیای درام را متحول ساخت .

کامبرلند، RI ایالات متحده (السیس (alesis.com) تولیدکننده اصلی جهان در زمینه سازهای الکترونیک و قطعات) امروز کیت جدید Nitro Mesh را معرفی نمود. Nitro یک کیت ۸ تکه ای است (۵ طبل و ۳ سنج) که هدهای نسل جدید فوق العاده حساس Alesis Mesh را روی همه طبل های آن قرار دارد و بدین ترتیب تجربه نواختن موسیقی شما را به تجربه لذت بخشی که فراتر از همه هم رده های خود است تبدیل می کند.

این کیت یک مجموعه جمع و جور قابل حمل می باشد که به راحتی نصب شده و برای همه درامرهای مبتدی تا متوسطی که به دنبال یک تجربه نوازندگی واقعی می باشد یک مجموعه عالی و ایده آل به شمار می رود، مخصوصاً درامرهایی که تا به حال فرصت و شانس تجربه کیت های مش السیس را نداشته اند.

کیت Nitro Mesh یک درام کیت الکترونیک ۸ تکه ای مبتنی بر نسل جدید فناوری درام هد مش السیس است.

مش هدها یکی از گزینه های اصلی ای هستند که درامرها برای برخورداری از حس نوازندگی واقعی با صدای بسیار کم برای زمانیکه الویت اصلی شان عدم ایجاد مزاحمت برای دیگران است، انتخاب می کنند.

این کیت دارای یک طبل زهدار مش (mesh snare drum) دو ناحیه ای ۸ اینچی و ۳ تام با mesh است. این کیت شامل تمام چیزهایی است که درامرها از یک کیت درام کامل انتظار دارند: (۳) سنج ۱۰ اینچی، پدال های هت السیس با طراحی سفارشی و پدال کیک، و یک رک آلومینیومی ۴ دیرکی بادوام.

همچنین این کیت شامل سیم کشی کامل و منبع تامین برق است و بطور کامل به ماژول افسانه ای درام الکترونیک نیترو، که دارای صدها صدای سازکوبه ای و طبل، ۴۰ درام کیت و ۶۰ موزیک برای همنوازی است وصل می شود.

همانطور که همه درامرها می خواهند، این کیت دارای یک کانکتور aux برای اتصال به تلفن هوشمند یا موزیک پلیر برای مواقعی که فرد نیاز به تمرین و همراهی فوری و آنی با این کیت دارد، است.

ویژگی ها:

دارم کیت Nitro Mesh

• هدهای مش درام برای حسی واقعی از نوازندگی با حداقل صدای تولیدی
• پد زهدار دو ناحیه ای ۸ اینچی، پدهای تام ۸ اینچی
• سنج های ۱۰ اینچی: راید (ride cymbal)، های هت، crash w/choke
• کیک درام، کیک پدال، پدال های هت
• رک آلومینیومی ۴ دیرکی، فوق سخت بخاطر فراهم آوردن ثبات و انعطاف پذیری بالا
• کابل های اتصال، Drumsticks ، آچار درام، و منبع تامین برق

ماژول Nitro Drum

• ۴۰ کیت مدرن و کلاسیک آماده اجرا- ۳۸۵ صدای سنج و طبل
• ۶۰ ترک داخلی همراه، سکوئنسر، مترونوم، و رکوردر اجرا
• ورودی aux مخصوص سی دی و ام پی تری برای نواختن همزمان همراه با آهنگ های خودتان

تیم روت، مدیر بین المللی محصولات سازهای کوبه ای السیس اظهار داشته است که: شهرت السیس بخاطر درام کیت های مش الکترونیک حساس و با صدای واقعی اش است. کیت Nitro Mesh جدید ما ارائه کننده یک تجربه اجرای خارق العاده موسیقی است که فقط هدهای مش قادر به تحقق چنین تجربه خاصی هستند. اما اکنون با وجود Nitro Mesh ، آن تجربه در اختیار گروه کاملاً تازه ای از درامرها خواهد بود. ما بخاطر ارائه Nitro Mesh بی نهایت هیجان زده ایم.