به استودیوی خودتان خوش آمدید

به استودیوی خودتان خوش آمدید


به استودیوی خودتان خوش آمدید : MPC Studio با ضخامتی کمتر از یک اینچ، و با برخورداری از کنترل هایی باریک تر از حد معمول و یک بدنه آلومینیومی براق روانه بازار شده است. MPC Studio پدهای واقعی، جریان کار نمادین، و همان نرم افزار MPC مورد استفاده توسط MPC Renaissance را در هم آمیخته تا راهکار تولید پرتابل کاملاً یکپارچه ایی را به شما ارائه کند.
تولید افسانه ایی MPC در کامپیوترشخصی یا Mac شما
کنترلر تولید موسیقی استودیویی MPC تولید افسانه ایی MPC را با قدرت پردازش کامپیوترتان در هم می آمیزد. طراحی فشرده آن ضخامتی کمتر از یک اینچ دارد و براحتی در کیف لپ تاپ یا کوله پشتی شما جا می شود. این محصول مجهز به یو اس بی و دگمه های ظزیف و بدنه ایی از جنس آلومینیوم براق است، و شامل نرم افزار MPC برای سیستم عامل های ویندوز و مکین تاش می باشد همراه با یک قابلیت سیکونسینگ ۱۲۸ تراکی. بواسطه ۱۶ پد backlit اصیل چراغ دار، شناوری جریان کار افسانه ایی MPC ، سوئینگ MPC ، به اضافه چهار دگمه لمسی که افزایش کنترل نرم افزار MPC را فراهم می آورند، شما قادر به تولید موسیقی با کیفیت در کمترین زمان خواهید شد. یک صفحه ال سی دی بزرگ (۳۶۰ x 96 dot graphic LCD) به شما این امکان را می دهد تا بدون اینکه مجبور باشید به کامپیوترتان نگاه کنید، تراک هایتان را بسیازید.
نرم افزار MPC گنجانده شده در این محصول
با برخورداری از ویژگی قابلیت سیکونسینگ ۱۲۸ تراکی و حداکثر تا هشت مجموعه پد-که تعداد آن بیش از هر MPC ی دیگریست- نرم افزار MPC گنجانده شده در این محصول یک آرشیو صدای گسترده ۷ گیگابایتی را در اختیار شما قرار می دهد که شامل همه صداهای MPC3000 کلاسیک می باشد همچنین این محصول شامل دو MPC Expansion نیز هست. ترانگاشت (mapping) آنی و تطبیق فوری پلاگین های VST امکان ضبط هر تراک در قالب یک برنامه درام MPC ، برنامه Keygroup ، یا پلاگین VST/AU را برای شما فراهم می آورد. از نرم افزار MPC به تنهایی به عنوان DAW اصلی تان استفاده کنید، یا از آن به صورت یکپارچه با استودیوی فعلی تان به عنوان یک پلاگین AU ، RTAS ، یا AU استفاده نمائید.
نرم افزار ام پی سی WAV, MP3, AIFF, REX و نیز سمپل ها و سیکونس های هر MPC ایی که تا به حال ساخته شده است را پشتیبانی می کند و هم با Mac و هم با PC سازگاری دارد.
همه چیز در این مجموعه
۷ گیگابایت. ۳۰۰ ابزار. این مجموعه یک کارابزار توسعه MPC است مملو از همه صداهای اصلی تولید مدرن از جمله باس ها، لیدها، افکت ها، کیبوردها و خیلی چیزهای دیگر. این دستگاه مجهز به MPC Studio نیز می باشد. با داشتن این محصول شما همچنین از The 809 نیز برخوردار خواهید شد، یک مدل توسعه یافته MPC (MPC Expansion) برای درام های آنالوگ گیرا و قوی-مجموعه کاملی از صداهای ماشین درام کلاسیک، که به منظور به حداکثر رسانیدن توانایی تغییرات جزئی، هریک از آنها از کنترل های مخصوص به خود برخوردار شده است.
قابلیت استفاده حرفه ایی از آن در همه جا
MPC Studio که با همکاری دهها تولیدکننده فعال و موزیسین طراحی شده، شناوری جریان کاری را حفظ کرده که باعث گردیده Akai Pro MPC به مدت دهها سال به استاندارد صنعت در تولید موسیقی تبدیل شود. ال سی دی توکار چراغ دار آن، ۱۶ پد MPC اصیلش و سایر ویژگی های قدرتمند این محصول در هرجا که باشید حسِ MPC کاملی را به شما می بخشند.