سری T

سری T نامزد ۳۴ امین Tec Awards


محصولات سری T شرکت ADAM audio نامزد دریافت ۳۴ امین جایزه TEC شدند

ADAM Audio با افتخار اعلام می دارد که مانیتور های سری T بخاطر موفقیت فنی چشمگیر در زمینه طراحی محصول، نوآوری و تولید ، نامزد دریافت جایزه خلاقیت و برتری فنی (TEC) شده است.

رقابت های جوایز NAMM TEC که هرساله توسط بنیاد NAMM در نمایشگاه NAMM برگذار می شود ، به شناسایی افراد، شرکت ها و نوآوری های فنی پشت صحنه ای که تولید کنندگانی که محصولات ضبط صدا، تجهیزات اجراهای زنده، فیلم ها، برنامه های تلوزیونی و بازی های کامپیوتری و رسانه های دیگر هستند ، می پردازد.

سری T ، گونه جدیدی از مانیتورهای استودیویی می باشد که مناسب متخصصان حرفه ای و مشتاق عرصه تولید و ضبط صدا می باشد.

این محصول نتیجه پژوهش های گسترده در تولید و توسعه سری S می باشد. در سری T دو مدل T5V و T7V از لحاظ هزینه ای مقرون به صرفه اند و با طراحی Two Way حرفه ای خود عملکرد بی نهایتی خواهد داشت.

هر دو مدل از تیوتر U-ART استفاده می کنند؛ که دارای باکس با طراحی مدرن ، باس رفلکس از پشت ، کراس اورهای دیجیتال با DSP و اکولازیر و نیز اتصالات آنالوگ چند راهه هستند.

طراحی توئیتر U-ART 1.9 جدید سری T بر اساس طراحی مورد استفاده در توئیترهای X-ART و S-ART شرکت ADAM Audio است که به ترتیب در سری AX کلاسیک این شرکت و مانیتورهای اکتیو سری اس بکار رفته اند.

توئیتر U-ART با یک WaveGuide باز طراحی شده که دارای همان خصوصیات Wave Guide (HPS) مورد استفاده در مانیتورهای حرفه ای و عالی سری اس آدام اودیوست، مجهز شده است.

کریستین هلینگر، مدیرعامل شرکت آدام اودیو در این رابطه گفته است: مهندسان ما بر چالش پیش روی خود با موفقیت فائق آمدند، که این موفقیت به نوعی ضامن همان کیفیت ها و خصوصیات بازتولید صدایی است که ما همواره بخاطر آنها در جهان شناخته شده ایم- البته با قیمتی که برای محصولات آدام اودیو تا حدی عجیب بود.

با سری تی مهندسان ما واقعاً به موفقیت بزرگی دست یافتند. با این نامزدی ارزشمند ما بسیار مفتخر و خوشحالیم از اینکه می بینیم نتیجه کار تیم ما توسط هئیت داوری جوایز پرآوازه TEC به عنوان نامزد دریافت جایزه شناخته شده است.