مانیتور Presonus Eris 7 XT به خانواده اریس می پیوندد.


روزی روزگاری ، خانواده ای از اریس بود که در PreSonus در پایین لوئیزیانا زندگی می کرد. اریس بزرگ با نام E8 XT ، اریس با اندازه متوسط ​​به نام E7 XT ، که اخیراً به خانواده پیوسته بود و فرزند کوچک خانوادهE5 XT بود.

خانواده اریس همچنین دو مجموعه از دوقلوهای تقریباً یکسان داشتند: اریس E4.5 و E4.5 BT و اریس E3.5 و E3.5 BT. (خانواده اریس شامل دو پسر عموی خود ، E44 و E66 بود ، اما این داستان برای شب دیگری است.) با گذشت سالها ، خانواده اریس در خلیج و فراتر از آن ، به دلایل زیادی بسیار محبوب شدند.

اریس E8 XT واقعا قدرتمند است . این بلندگو مجهز به ووفر ۸ اینچی کولار “دارای صدای غنی و حجیم ، که تا فرکانس ۳۵ هرتز را تولید می کند” می باشد.این بلندگو مناسب فضاهای استودیویی بزرگ می باشد و مناسب افرادی است که به صدای با باس بالا علاقه مند بوده می باشد.

اریس E5 XT با ووفر ۵ اینچی خود مناسب استودیوهای با فضای کوچکتر می باشد.در صورنی که فضای شما بزرگ می باشد می توانید از یک ساب در کنار این مانیتور  استفاده کنید.

جدیدترین عضو خانواده ، Eris E7 XT ، مناسب استودیو با فضاهای متوسط ​​است.

وووفر ۷ اینچی و تیوتر  ابریشم ۱٫۲۵ اینچی ، صدای E7 XT را از صدای اعضای کوچکتر خانواده اریس بسیار قدرتمندتر و حجیم تر کرده ، هرچند به اندازه E8 XT پر قدرت نمی باشد. E7 XT با همان آمپلی فایر E8 XT  با توان ۱۴۰ واتی از کلاس AB  ، باس های پر قدرت و متمرکز را تا فرکانس ۴۲ هرتز را پخش می کند. و درست مانند E8 XT و E5 XT ، Eris E7 XT مجهز به Wave Guid سفارشی PreSonus است ، که باعث می شود برای به حداقل رساندن بازتاب میز و به حداکثر رساندن عملکرد ، صدا را  با زاویه ۱۰۰ درجه عرضی  و ۶۰ درجه عمودی پخش می نماید.

این بلندگو چه در زمان آواز خواندن که نت های زیر اجرا می شود و چه در زمان میکس نت های بم Eris E7 XT صدایی واقعی بدون رنگ شدگی را به شما ارائه می دهد.

ورودی های متنوع : RCA ، TRS و XLR تمام نیاز شما را برطرف می سازد.

این محصول به زودی  با گارانتی پسک سرویس در دسترس علاقه مندان قرار خواهد گرفت.