مجله آنلاین معروف نوازندگان آمازونا


مجله آنلاین معروف نوازندگان آمازونا ، مانیتورهای Nearfield s2v شرکت آدام آدیو را به طور کامل مورد بررسی و آزمایش قرار داد

کریس پفیل یکی از نویسندگان مجله آمازونا آلمان مانیتورهای استودیویی S2V با کلاسِ آدام آدیو را مورد بررسی قرار داده است. نتایج این بررسی بسیار خوب بودند:
• جالب است که خصوصیات فضایی و ریورب ها بگونه ای طراحی شده اند که صدا مثل یک فن پخش می شود و همین ویژگی باعث می شود که ظریف ترین ریزه کاری ها نیز قابل شنیدن باشند. این خصوصیت هنگام ساخت Low End میکس ها بسیار مفید است زیرا به کاربر یک حس امنیت می دهد. همچنین این امر در مورد تجسم (imaging) بسیار متمایز شده و در مورد دامنه های مختلف فرکانس نیز صادق می باشد. یعنی اینکه تک تک سیگنال ها به روشنی بازتولید می شوند و کارکردن با آنها بطور خارق العاده ای راحت می شود.
• چیزی که باعث می شود کار با S2V بسیار راحت و قابل اطمینان باشد این است که امکان میکس را به گونه ای برای شما فراهم می آورد که میکس شما خیلی هدفمندتر باشد. این مانیتورها به شما کمک می کنند که راحت تر مشکلات موجود را تشخیص دهید و تک تک صداها را با دقت بیشتری پخش می کند.
• از همه مهمتر اینکه، گوش دادن به S2V حتی بعد از چند ساعت خسته کننده یا سخت نمی شود، که این ویژگی برای یک مانیتور در کاربردهای روزانه، یک نیاز بسیار مهم است.
• تصویر صوتی این مانیتور بسیار خطی و بالانس است، و تصویرکلی آن بسیار گسترده است. هم صداهای پیش زمینه و هم پس زمینه بگونه ای بازتولید می شوند که مملو از جزئیات باشند.