مانیتور Headrush FRFR-112

مانیتور Headrush FRFR-112


مانیتور Headrush FRFR-112 دارای یک آمپلی فایر ۲۰۰۰ واتی می باشد. این اسپیکر ۱۲ اینچ Two Way بوده و دارای چند ورودی چندگانه با کنترل های دیجیتال و پریستهای متعدد برای رفع نیاز موزیسین ها می باشد تا به یک صدای فوق العاده دست یابد.

کامبرلند، ایالات متحده HeadRush، یکی از تولیدکنندگان جدید و نوآور در زمینه محصولات نسل جدید گیتار، امروز خبر از معرفی اسپیکر مانیتور فول رنج FRFR-112 خود که کاملاً مکمل پدال بورد یا مالتی افکت پروسسور HeadRush است، را اعلام کرد. مدل FRFR-112 که یک آمپلی فایر ۲۰۰۰ واتی با اسپیکر ۱۲ اینچ دارای ورودی های متعدد و چیدمان گسترده ای از آپشن های ورودی/خروجی خود و قابلیت های Eq است می بالد و به راحتی از حد ملزومات و نیازهای اجرایی و امکاناتِ پرتوقع ترین موزیسین ها نیز فراتر می رود.

از همه مهمتر اینکه، مانیتور Headrush FRFR-112 ارائه کننده صدایی فوق العاده و SPL (سطوح فشار صدای) بالاست، به طوری که این محصول به خوبی تضمین می کند که موزیک مورد نظر با بالاترین میزان وضوح و دقیقاً با همان کاراکتر تونالی که موزیسین می خواهد پخش خواهد شد. ووفر ۱۲ اینچی با صدای مخصوصش و درایور کمپرشن فرکانس بالایش پاسخ کامل و دقیقی را در کل دامنه فرکانس می دهد، بدون اینکه رنگ و لعابی مصنوعی به صدا بدهند-که این نکته برای رساندن صدای اصلی هنرمند بسیار مهم و حیاتی است. ماکسیمم SPL 127 دسی بلی و دامنه فرکانس ۴۶ تا ۲۲ کیلوهرتزی FRFR-112 خود گواهی هستند برای عملکرد واقعاً استثنایی این محصول.

علاوه بر عملکرد اکوستیک/الکترویکی عالی، حمل و نقل مانیتور Headrush FRFR-112 با وزن کمتر از ۳۶ پوندش بسیار آسان است. این محصول دارای یک باکس ذوزنقه ای شکل و pole-mount socket است .