اپلیکیشن رایگان Traktor DJ 2

Native Instruments اپلیکیشن رایگان Traktor DJ 2 را عرضه کرد

Traktor DJ2 یک اپلیکیشن رایگان است که برای مهمانی های خانگی ایده آل است و تقریبا هر کسی برای شروع میکس می تواند از آن استفاده کند.

این اپلیکیشن به طوری طراحی شده که استفاده از آن آسان باشد و اگر شما اشتراک SoundCloud داشته باشید می توانید ترک های مورد نیازتان را از این پلتفرم استریم کنید. Traktor DJ 2 همچنین با سخت افزارهای شرکت Native Instruments یعنی Traktor Kontrol S2 ،Traktor Audio 2 و Kontrol Z1 سازگار است.

طراحی این اپلیکیشن بسیار ساده است و در آن یک شکل موج در بالای صفحه قرار گرفته و یک میکسر با دو deck در زیر آن جای داده شده است. ویژگی الزامی auto-sync هم در اختیار شما قرار گرفته است. از دیگر ویژگی های این اپلیکیشن می توان به این موارد اشاره کرد: hot cue، افکت ها و در نسخه ی iPad یک مُد با نام Freeze که به شما اجازه می دهد یک ترک را تقسیم کنید و برای ریمیکس های لایو، کارهای خلاقانه انجام دهید.

یکی دیگر از ویژگی های قابل توجه Traktor DJ 2 یکپارچگی آن با +SoundCloud Go است. کسانی که این اشتراک را داشته باشند می توانند از طریق پلتفرم SoundCloud ترک ها را استریم و میکس کنند. Native Instruments همچنین یک سری پلی لیست از آرتیست های مختلف را در پروفایلش در SoundCloud قرار داده تا کاربران بتوانند برای بهبود توانایی های میکس و کشف ژانرهای تازه از آن استفاده کنند.
نسخه ی دسکتاپ این اپلیکیشن را می توانید از وبسایت Native Instruments دانلود کنید. نسخه iPad نیز از طریق اپ استور قابل دریافت خواهد بود.