ECLER

تاریخچه شرکت ECLER

از زمان تاسیس Ecler این شرکت در حال تلاش در جهت توسعه کاتالوگ صوتی حرفه‌ای خود بوده است و هنوز هدف خود را دنبال می‌کند. اکلر با توجه به سرعت زیاد تغییرات در دنیای فناوری متوجه شد که باید ابزاری منعطف برای ارائه راهکارهایی جهت حل مشکلات صنعت صدا ارائه دهد. اکلر با تجربه‌هایی که دارد با معرفی محصولات ویدیویی اکلر و اکلر آکوستیک کار خود را توسعه داد.

این شرکت همچنان بر نوآوری و طراحی حرفه‌ای محصولات خود تمرکز دارد. هر دو این موارد بسیار ضروری هستند و یک ارزش افزوده مهم در محصولات اکلر به شمار می‌روند. ویژگی‌ منحصربه فرد هر یک از محصولات برند ECLER به صورتی است که بسیار کاربرپسند بوده و کار با آنها راحت است و این یک ارزش مهم برای محصولات کمپانی اکلر محسوب می‌شود.

اکلر متوجه شد که امروزه یکپارچه‌سازی AV به یک بازار رو به رشد تبدیل شده است، که اغلب شرکت‌ها را به رشد و توسعه در دنیا تشویق می‌کند. شرکت اکلر با در نظر گرفتن محیط زیست و تعهد به آن در حال رشد و توسعه است. Ecler با افتخار به این تعهد و این سیاست محصولاتی سازگار با محیط زیست تولید و عرضه می‌کند. این شرکت همیشه آماده است تا برای هر چالشی راه حلی مناسب پیدا کند تا صدایی با کیفیت را ارائه دهد. این همه هدف شرکت اکلر بوده و فکر می‌کند با دنبال کردن ارزش‌های خود به آن رسیده است.

       

تجربه‌های شرکت اکلر

قابل اطمینان بودن امری ضروری است. تمامی محصولات اکلر به گونه‌ای طراحی شده‌اند که عمر بالایی دارند و کاملا مقاوم هستند و به خاطر استفاده زیاد در طولانی مدت خراب نمی‌شوند. به همین دلیل محصولات خود را با ضمانت ارائه می‌دهد. اکلر پس از تولید، تمامی محصولات خود را در آزمایشگاه‌های که دارد به طور جداگانه بررسی می‌کند و از روش‌های آزمایش نمونه‌های تصادفی معمولی در صنعت اجتناب می‌کند. به همین دلیل با انجام این کار توانسته است محصولاتی باکیفیت بالا ارائه دهد و اعتماد افراد را به خوبی جلب کند. اکلر یک شرکت دارای گواهینامه ISO 9001:2015 (EN, ES, FR, DE) است.

نوآوری‌ های شرکت Ecler

این شرکت معتقد است که راه حل‌هایی نوآورانه برای رفع مشکلات صنعت صدا ارائه دهد. محصولات Wispeak با آخرین فناوری بی‌سیم، پلتفرم سخت‌افزار و نرم‌افزار اختصاصی EclerNet، یا ماتریس‌های جدید DANTE با تجهیزات جانبی، نمونه‌های بارز از موفقیت‌های کمپانی اکلر هستند.

طراحی محصولات کمپانی اکلر

نوع تفکر و روند تولیدات این شرکت براساس سازگاری با محیط زیست بوده است. محصولات این کمپانی به گونه‌ای طراحی شده‌اند که تمامی نیازهای کاربران هدف خود را به خوبی برآورده می‌سازند. یکی از نمونه‌های بارز این شرکت کنترل از راه دور دیجیتال WPNETTOUCH برای طیف محصولات EclerNet است: یک دستگاه مبتنی بر صفحه نمایش لمسی که می‌تواند برای کنترل گرافیکی و مدیریت نصب طراحی شود و دقیقا مشخصات و نیازهای هر کاربری را برآورده کند. این شرکت به کاربرپسند بودن رابط های کنترلی اهمیت زیادی می‌دهد. این شرکت اولین تولیدکننده حرفه‌ای تجهیزات صوتی است که با طراح صنعتی معروف ایتالیایی Giugiaro شریک شده است. نتایج این همکار، تولید کبینت بلندگوهای سری AUDEO و کنترل‌های پانل دیواری از راه دور WPa و WPNET است.

        

شرکت اکلر حامی محیط زیست

Ecler نسبت به سلامت زمین، صرفه‌جویی در مصرف انرژی و کاهش انتشار CO2 متعهد است. فناوری SPM، تقویت کننده‌های کلاس D، منابع تغذیه سوئیچینگ و قابلیت standby به صورت خودکار، راندمان بالاتر و اتلاف انرژی کمتری را برای لوازم الکترونیکی فراهم می‌سازند. این کمپانی به بازیافت مواد و استفاده از اجزا غیرآلاینده نیز بسیار توجه دارد.

کمپانی جهانی Ecler 

فلسفه ایجاد اکلر ارائه راه حل‌های جهانی به مشتریان است. اولا، این شامل طیف گسترده‌ای از محصولات با کیفیت است. ثانیا محصولات خود را در بیش از 70 کشور دنیا توزیع کند. افراد یکی از سرمایه‌های مهم و اصلی کمپانی اکلر هستند: یک شبکه توزیع گسترده، بازاریابی رابطه‌ای، مدیران محصول، بخش پروژه‌های اکلر، خدمات کمک فنی، آموزش، همکاری و… همگی با درک بهتر هدف شرکت اکلر به بهترین شکل خدمت رسانی می‌کنند. اکلر همه مشتریان خود را سزاوار این می‌داند که برای حل مشکل آنها به دنبال چاره‌ای اساسی باشد و اینگونه اکلر به یک تامین کننده خوب همراه با مشارکت جهانی در دنیا تبدیل شده است.

فلسفه ایجاد شرکت اکلر

کاتالوگ اکلر شامل پیشنهادات گسترده‌ای از محصولات صوتی آنالوگ، از جمله ویژگی‌های زیاد و کارآمد، کیفیت بالا و قابل اطمینان بودن صدا، و البته دستگاه‌های مدیریت شده توسط نرم‌افزار است: محصولات دیجیتالی ممتاز مانند ماتریس‌ها، تقویت کننده‌‎ها، مدیران صدا، پخش کننده‌های صدا، گیرنده‌های جریان، پنل‌های کنترل و دستگاه‌های سازگار با Audio Over IP (DANTE) که پلتفرم‌های مدیریت نرم‌افزار آنها (EclerCOMM و EclerNet) را به اشتراک می‌گذارند، پروتکل‌های یکپارچه‌سازی و کنترل شخص ثالث (TP-NET, CA-NET) و گزینه‌های سفارشی‌سازی کاملی را برای برطرف کردن نیازهای هر پروژه ارائه می‌دهند.

در حال نمایش یک نتیجه