Alesis

درباره شرکت Alesis

Alesis بارها و بارها با تجهیزات نوآورانه مناسب رکورد، سازهای کوبه‌ای الکترونیکی، کیبورد و تجهیزات اجرای زنده، صنعت موسیقی را متحول کرده است. اشتیاق آنها برای نوآوری بی‌همتا است، آنها با تولید ابزارهای اختصاصی ویژه نوازندگان، تهیه‌کنندگان و مهندسان در تمام سطوح مهارتی این قدرت را به آنها می‌دهند تا بتوانند پتانسیل‌های خلاقانه خود را به طور کامل در خانه، روی صحنه و استدیو نشان دهند. آنها بیش از طراحی، به تولید و فروش دیجیتال، آنالوگ، فناوری‌های نیمه‌هادی و ترانسفورماتور نیازمندند تا از این طریق رویاهای نوازندگان، تولیدکنندگان و مهندسان صدا را محقق سازند. این تجربیات موسیقی فراموش نشدنی را می‌طلبد. این تجربیات می‌تواند متفاوت باشد. آنها می‌توانند به سادگی با میکسر iMultiMix 8 USB و درامز DM5 Pro Kit که هر دو از تولیدات کمپانی Alesis هستند، مانند تورهای کنسرت، موسیقی‌های زیبا و به یادماندنی بسازند.

تنها رازی که باعث شد تا برند این کمپانی ماندگار شود به خاطر شور و اشتیاقی بود که در نوازندگان، تولیدکنندگان و مهندسان صدا ایجاد می‌کرد. هدف آلسیس انتقال تجریباتش به مخاطبانش بود و فقط به دنبال تولید و ارائه محصولات و خدمات در حوزه موسیقی نبوده است. Alesis با الهام بخشیدن به ذینفعان خود – مشتریان، کارمندان، شرکا، تامین‌کنندگان و جامعه موسیقی، به رشد خلاقیت و توسعه تجربیات آنها کمک زیادی کرده است و این وجه تمایز کمپانی Alesis می‌باشد و به همین دلیل همچنان یک برند برتر و شناخته شده در حوزه فناوری صوتی و موسیقی حرفه‌ای است. محصولات این کمپانی شامل صفحه کلید، سینت سایزر، ضبط کننده هارد دیسک، دستگاه‌های سیگنال، واحدهای افکت، تقویت‌کننده‌ها و بلندگوها است. Alesis اشتیاق زیادی برای الهام بخشیدن به خلاقیت و نوآوری موسیقی از طریق فناوری‌های نوین دارد.

تاریخچه کمپانی آلسیس

کمپانی Alesis در سال 1980 تاسیس شد، براساس فناوری نوآورانه تراشه‌های نیمه هادی و طرح‌های صنعتی برنده جوایز پایه‌گذاری شد که به نوازندگان مبتدی و هنرمندان ضبط اجازه می‌داد تا محصولات حرفه‌ای ضبط استدیویی را بخرند که در گذشته اصلا مقرون به صرفه نبودند. این شرکت باارزش ترین و اولین پردازنده حرفه‌ای جلوه‌های 16 بیتی جهان را با قیمت کمتر از 1000 دلار به نام Midiverb را معرفی کرد. به دنبال آن، Midiverb به سمت درام ماشین‌های باکیفیت استدیویی (SR-16 و HR-16) و همچنین سینت سایزرها، مانیتورهای استدیویی و کنسول‌های میکس پیش رفت. در سال 1991 با معرفی ضبط صوت دیجیتال چند کاناله ADAT، سال نوآورانه‌ای برای Alesis بود. تا قبل از ADAT، یک استدیو برای خرید یک ضبط کننده دیجیتال چند آهنگه مجبور بود 50 هزار دلار هزینه کند. با آمدن ADAT قیمت خرید به 4 هزار دلار کاهش یافت و هر فردی می‌توانست برای فعالیت در منزل قدرت خرید ضبط صوت دیجیتالی را داشته باشد.

این فناوری جدید به هر هنرمند یا نوازنده‌ای اجازه می‌داد تا ضبط های باکیفیت را در استدیو تجربه کند. در سال 2001، Alesis توسط جک اودانل خریداری شد و از آن زمان تاکنون این شرکت راه حل‌ها و ارزش‌های بیشتری را نسبت به قبل به نوزاندگان ارائه کرده است. این شرکت تحت رهبری اودانل توانست مقرون به صرفه‌ترین میکسرهای آنالوگ دنیا با پردازش سیگنال داخلی (مثل میکسرهای سری MultiMix که برنده جایزه شد) را تولید کند و یک خط تولید کاملا پیشرفته و در عین حال مقرون به صرفه از محصولات کوبه‌ای الکترونیکی مثل USB Pro Kit, DM5 Pro Kit, SURGE Cymbals و Preformance Pad را برای خود داشته باشد. و همچنین رابط‌ها و کنترل کننده‌های صوتی کامپیوتری بسیار نوآورانه و سازگار (MasterControl) را عرضه کند. شرکت Alesis متعهد به ارائه نوآورانه‌ترین و الهام بخش‌ترین ابزارهای صوتی حرفه‌ای برای نوازندگان، تولیدکنندگان و مهندسان در تمام سطوح است.

نوآوری ها و دست آوردهای مهم شرکت Alesis از سال 1980 تا 2011

آلسیس در سال 1980 براساس فناوری‌های نوآورانه تراشه های نیمه هادی تاسیس شد. در ادامه لیستی از نقاط عطف این شرکت آمده است:

نمایش 1–20 از 27 نتیجه