Jouemusic

نقش برند Jouiemusic در گسترش موسیقی در دنیا

Jouemusic تلاش می‌کند با ارائه تجهیزات حرفه‌ای به هر کسی این امکان را بدهد تا در هر شرایط موسیقی خود را بسازنند. ما در جهانی زندگی می‌کنیم که تنها 12% از مردم آن موسیقی می‌نوازند در حالی که 85% افراد دوست دارند که وارد این حرفه جذاب شوند. در Joue Music Instruments، جاه‌طلبی این برند این است که تمرینات موسیقی را در دسترس تمامی افراد قرار دهد. پاسکال؛ مدیرعامل و از بنیانگذاران برند Jouemusic می‌گوید: هدف ما در این شرکت بسیار ساده است. هدف ما این است که شرایطی را ایجاد کنیم تا افراد هر روز امکان تمرین کردن موسیقی را داشته باشند و از آن لذت ببرند، فارغ از اینکه در چه سطح و مهارتی هستند!

راندو؛ مدیر ارشد عملیات و هم بنیانگذار این شرکت می‌گوید: ما Joue Play را برای کسانی ایجاد کردیم که می‌خواهند اولین قدم خود را به سمت موسیقی دیجیتال به روشی خودجوش و شهودی بردارند. در سال 2016، پاسکال جاگیت (همکار خالق JazzMutant Lemur) با Arnaud Rousset برای طراحی Joue Pro شریک شد: یک کنترلر MIDI رسا و ماژولار برای نوازندگان پیشرفته که اکنون توسط بسیاری از هنرمندان در سراسر جهان استفاده می‌شود.

آنها از اینکه نمی‌توانند آماتورها و مبتدیان حرفه موسیقی را راضی کنند، نامید شده‌اند، ابزارهای تولید موسیقی کنونی بسیار پیچیده‌تر از آن هستند که به راحتی قابل استفاده باشند، به همین دلیل Joue Play را در اکتبر 2020 راه اندازی کردند. این شرکت بیشتر از 4 هزار نوازنده در بیش از 50 کشور دارد. دارای 13 فروشنده در 9 کشور است و بیش از 150 ساعت تمرین همراه با جلسات موسیقی Jouemusic را ارائه می‌دهد. آنها به طراحی و ساخت محصولات خود اهمیت زیادی می‌دهند و در این فرآیند به شرایط محیط زیست و جامعه توجه دارند و به آن احترام می‌گذارند.

     

یک اکوسیستم متحرک

آنها در فضای کار اشتراکی داروین در بوردو، فرانسه مستقر هستند. این مکان مطابق با ارزش‌های آنها است که با توجه به شرایط زیست محیطی و جایگزین‌های اجتماعی طراحی شده است.

توجه ویژه شرکت Jouemusic به محیط زیست

کلیه محصولات این شرکت با توجه به شرایط کره زمین و حفظ سلامت محیط زیست صورت می‌پذیرد. آنها به انتخاب مواد مورد استفاده برای تولید محصولات بسیار دقت می‌کنند. به همین دلیل تا به امروز، آنها استفاده از مواد پتروشیمی را محدود کرده‌اند و از چوب جنگل‌ها به صورت مدیریت شده استفاده می‌کنند.

روابط انسانی در کانون توجه برند Joue

آنها برای روابط ایجاد شده با شرکای صنعتی خود ارزش زیادی قائل هستند. محصولات آنها به صورت محلی تولید می‌شود که اطمینان، ارزش‌های مشترک شرکت و اعتماد متقابل را تضمین می‌کند.

تخصص منحصربه فرد Joue

تیم آنها چندین دهه در طراحی و ساخت ابزار دیجیتال متخصص است. آنها برای ارائه بهترین تجربه نوازندگی ممکن با سازهای خود از فناوری پیشرفته استفاده می‌کنند.

قدرت الهام بخشی Jouemusic

این شرکت همیشه با گوش دادن به کاربران خود، چه مبتدی، چه آماتور یا نوازندگان حرفه‌ای و جامعه نوزاندگان خود که از مهمترین شرکای‌شان در این مسیر هستند هر روز از آنها الهام می‌گیرند.

در حال نمایش 5 نتیجه