kurzweil

درباره شرکت KURZWEIL

استیوی وندر اولین مشتری برند KURZWEIL برای خرید KURZWEIL Reading Machine (اولین دستگاه مبدل متن به گفتار) در سال 1976 بود. آنها با هم دوست شدند و در خصوص تکنولوژی و کاربردهای آن در موسیقی، بسیار صحبت کردند. در سال 1982 استدیو موسیقی جدید استیوی راه اندازی شد. در آن زمان او به دنبال راهی بود تا بتواند پلی بین روش‌های کنترل قدرتمند موسیقی رایانه‌ای (که در آن طیف گسترده‌ای از دستگاه‌های ورودی می‌توانند برای کنترل هر صدای موجودی استفاده شوند) با صداهای زیبای سازهای آکوستیک مانند پیانو و گیتار ایجاد کند.

او در این مورد فکر کرد و به این نتیجه رسید که امکان پذیر است. اینگونه Kurzweil Music System در سال 1982 با استیوی واندر به عنوان مشاور موسیقی متولد شد. آنها نمونه اولیه Kurzweil 50 را در نمایشگاه NAMM در ژوئن 1983 به نمایش گذاشتند و مردم از اینکه یک ساز الکترونیکی با ظاهری شبیه به یک پیانو بزرگ را برای اولین بار از نزدیک می‌دیدند، شگفت زده شدند. آنها در سال 1984 ارسال محصول خود را آغاز کردند و به سرعت به عنوان اولین ساز کامپیوتری با بهترین کیفیت ضبط که پس از انجام کلیه تست‌ها توسط پیانیست‌ها مورد تایید قرار می‌گرفت شناخته شد.

تحول شرکت کروزویل با توسعه کیبورد دییجتال

در طول یک ربع قرن بعدی آنها مجموعه‌ای از کیبوردهای دیجیتال را توسعه دادند و این رهبری را در واقع‌گرایی حفظ کردند. در عین حال پالت جدیدی از صداها و تکنیک‌های اصلاح صدا را ارائه کردند که فقط در دنیای الکترونیک امکان‌پذیر است. این چشم‌اندازی بود که استیوی واندر در سال 1982 بیان کرد و از بابت این دست آورد بسیار خوشحال بود. به نظر می‌رسید بسیاری از هنرمندان برجسته دیگر چون پل مک کارتنی، بیلی جوئل، The Who، Earth، Wind and Fire، the Boston Pops، Andrew Lloyd Weber و چند نفر از سایر بازیگران) در سراسر جهان موافق بودند.

او همیشه احساس می‌کرد که نوع تکنولوژی که موسیقی Kurzweil نمایندگی می‌کند بسیار مردمی است. سال‌ها پیش فقط استدیوهای برتر و آزمایشگاه‌های آکادمیک می‌توانستند فناوری‌هایی را که قابلیت شکل‌دهی انعطاف‌پذیر صداهای جدید را دارند، بخرند. اکنون این ابزارها برای همه از دانشجویان موسیقی گرفته تا نوازندگان قابل خرید است. از آنجایی که پیشرفت‌های فناوری با سرعت تصاعدی در حال افزایش است، KMS به پیش بردن مرزهای ممکن ادامه می‌دهد و مرز بین موسیقی و ماشین را بیشتر حذف می‌کند.

در حال نمایش 15 نتیجه

سفید
مشکی

Kurzweil KA-90

محصولات موجود

47.200.000 تومان
سفید
قهوه ای مات

Kurzweil M70

محصولات موجود

55.200.000 تومان
قهوه ای مات

Kurzweil M90

محصولات موجود

63.600.000 تومان
سفید
قهوه ای مات

Kurzweil M115

محصولات موجود

82.800.000 تومان
سفید

Kurzweil M230

محصولات موجود

103.500.000 تومان
سفید
قهوه ای مات

Kurzweil CUP410

محصولات موجود

134.500.000 تومان