maono

درباره شرکت Maono

سال 2014، الکس بنیانگذار Maono در کشور آفریقا کار می‌کرد و فرصت خوبی برای یاد گرفتن فرهنگ آفریقا داشت، او تحت تاثیر غنای قاره آفریقا و تنوع فرهنگ آن و همچنین احساس شور جوانی و انرژی زیاد افرادی که پا برهنه دور آتش می‌رقصیدند قرار گرفت. او در مورد راه دستیابی به شادی و آینده نسل بعد شروع به فکر کرد و اینکه چگونه می‌تواند شروع به ساخت برندی کند که نشان دهنده شادی برای آیندگان باشد، ذهن او را به شدت مشغول ساخت. یک روز الکس از مردم محلی آفریقا پرسید ویژن به زبان آفریقایی چه می‌شود؟ آنها گفتند Maono!

این هدف اصلی شرکت Maono است، شرکتی که برای آینده ایجاد شده است، مخفف Vision است و معتقد است که Vision فناوری را هدایت می‌کند و بر نوآوری محصولات صوتی حرفه‌ای تمرکز دارد، به ویژه برای نسل‌های جوان که به سرعت در حال رشد هستند و دوست دارند پادکست تولید کنند و لحظات خود را از طریق اینترنت با دیگران به اشتراک بگذارند.

برند Maono تاکنون این چشم‌انداز زیبا را حفظ کرده است، به امید اینکه کاربران اینترنت بتوانند با صدایی فوق‌العاده، شادی را تجربه و خلق کنند. Maono متعهد است که به یک برند جهانی پیشرو در محصولات صوتی اینترنتی تبدیل شود که تجربه صدای دلپذیر را ارائه می‌دهد. با ماموریت ساخت بهترین میکروفون‌ها و محصولات صوتی جهان، آنها به سختی کار خود را ادامه خواهند داد و هرگز تسیلم نخواهند شد.

طبق گفته الکس، شرکت Maono از ابتدا کار خود تاکنون وارد 153 بازار در سراسر جهان شده است و به عنوان پرفروش‌ترین برند در رده میکروفون‌های اینترنتی شناخته می‌شود. آن چیزی که باعث تمایز شرکت Maono از سایر رقبایش می‌شود، مدل کسب و کار آن است. آنها تمام مراحل طراحی، تحقیق و توسعه، ساخت و فروش را در داخل کشور یا از طریق شرکای منطقه‌ای خود انجام می‌دهد.

به این ترتیب این شرکت می‌‎تواند محصولاتی ممتاز با تجهیزات بسیار باکیفیت را با قیمتی غیرقابل تصور برای برندهای دیگر ارائه دهد. علاوه بر این، میکروفون‌های Maono به طور ویژه برای تولید محتوای اینترنتی طراحی و تولید شده‌اند. آنها به طور مداوم به خواسته کاربران خود توجه دارد و با ادغام کردن تخصص خود در نرم‌افزارهای صوتی در محصولات سخت‌افزاری سعی می کنند تا مشکلات محصولات موجود را تا حد امکان برطرف سازند.

در حال نمایش 14 نتیجه

سفید
مشکی
صورتی

MAONO DM30

محصولات موجود

3.780.000 تومان3.960.000 تومان