moman

تاریخچه شرکت Moman

“همه می‌توانند عکاس و فیلمساز باشند- هدف ثبت لحظه‌های (Moman) زندگی شما است و میزان مهارت‌تان اهمیتی ندارد.”

Moman همان لحظه است. کمپانی Moman در سال 2017 با چشم‌انداز ماندن در لحظات مردم وثبت لحظه‌های آنها راه اندازی شد. اکنون مومان به یکی از مقاصد پیشرو برای همه ابزارهای عکاسی باکیفیت بالا و منبع الهام بخش برای عکاسان حرفه‌ای و آماتور تبدیل شده است. تیم فروش باتجربه این کمپانی، به بهترین شکل خدمات خود را به مشتریان ارائه می‌دهد و به خوبی دنبال کنندگان وفادار خود را حفظ می‌کند. مومان در سالی که وارد بازار شد، با دسته لوازم جانبی یعنی سه پایه دوربین کار خود را شروع کرد و سپس در سال 2019 وارد بخش نور ویدیو شد. دو سال بعد در سال 2021، آنها اولین باتری پایه V خود یعنی Poer 99 را راه اندازی کردند که ثابت کرده است یک راه حل موفق برای افرادی است که به طور مداوم عکاسی می‌کنند.

مهمترین فعالیت های شرکت مومان

مومان مجموعه‌ای از میکروفون‌ها را توسعه داد که عمدتا برای دوربین‌ها و تلفن‌های هوشمند بی‌سیم مورد استفاده قرار می‌گیرند. شرکت Moman در کنار محصولات خود سایر محصولات برندهای مختلف نظیر SYNCO و COLEOR را ارائه می‌دهد. این به این دلیل است که مومان معتقد است همه افراد چه عکاسان حرفه‌ای و یا آماتور و حتی دانش‌آموزان مایلند ابزارهای عکاسی و فیلم‌برداری خود را برای اجرای هر پروژه ویدیویی برنامه‌ریزی شده انتخاب کنند. آنها از محصولاتی که برای پروژه‌شان مناسب‌تر باشد، استفاده می‌کنند.

        

به عنوان مثال، نورهای ویدیوی مومان بر روی سازگاری آنها با دوربین‌ها و تلفن‌ها متمرکز شده‌اند، در حالی که COLBOR دارای رقابت قوی در نورهای استدیویی است که افراد حرفه‌ای در ساخت صحنه نورپردازی سه نقطه‌ای از آنها به خوبی بهره می‌برند. ایده خوب دیگر این کمپانی همکاری با Audio Technican SYNCO است. این برند در حال رشد قبلا در زمینه ضبط میکروفون ثابت قدم بوده است. برخلاف SYNCO، مومان خط تولید کاملی از انواع میکروفون‌ها را دارد، از تنفگ ساچمه‌ای گرفته تا lavaliers، سیمی تا بی‌سیم، دوربین تا تلفن و هر چیز دیگری. این شرکت‌ها با پیوستن به کمپانی مومان باعث شدند تا انواع میکروفون‌ها توسعه بیشتری پیدا کنند و مومان را برای ورود به بازار صوتی متوسط و درجه یک سوق دهند.

مومان اتنظار دارد علاوه بر SYNCO و COLEOR، برندهای بیشتری با او وارد همکاری شوند و با یکدیگر بازار عکاسی و ویدیو را گسترش دهند. مومان به طور منظم با تامین‌کنندگان محصولات آنها جلسه برگزار می‌کند و در آموزش محصولات آنها حضور دارد. آنها همچنین تیم تحقیق و توسعه محصول خود را دارند تا محصولات راه اندازی شده را نشان دهند. شرکای بلند مدت KOL آنها که در این زمینه متخصص هستند، اغلب نظرات خود را اعلام می‌کنند و توصیه‌های خود را در رسانه‌های اجتماعی برای کمک به تصمیم‌گیری مخاطبان ارائه می‌دهند.

در حال نمایش یک نتیجه

هیچ محصولی یافت نشد.