Mooer

درباره شرکت MOOER

شرکت MOOER در سال 2010 با پدال های افکت گیتار اصل در اندازه کوچک وارد صحنه محصولات موسیقی شد. مفهوم اصلی توسط 4 دوست، که همگی مشتاق ترکیب موسیقی و فناوری بودند، در شهر شنژن چین توسعه داده شد. از آن زمان برند موئر در ارائه محصولات باکیفیت همراه با صدا حرفه‌ای و با تکنولوژی بالا برای نوازندگان سراسر جهان در صنعت پیشرو بوده است.

قابلیت‌های تکنولوژیک کمپانی MOOER سال به سال به رشد خود ادامه و محصولات فوق‌العاده خلاقانه و نوآورانه‌ای را با خود به همراه آورده است. در سال 2016، شرکت MOOER اولین همکاری صنعتی خود را با توسعه محصولات دیجیتالی بسیار پیچیده مانند ماشین Devine Townsend OCEAN، سری MICRO PREAMP، واحد چند جلوه‌ای GE200، و رادار IR Loader آغاز کرد. این روند در سال 2018 با مدل سازی پری امپ PREAMP LIVE، محصولات تقویت کننده و همچنین معرفی راه حل‌های ترکیبی پدال‌های جدید با سری TRUCK  ادامه یافت.

از آنجایی که صنعت موسیقی به تکامل خود ادامه می‌دهد و فناوری همچنان نقش اصلی را در توسعه آن به عهده دارد، شرکت MOOER به تولید و ارائه جدیدترین محصولات صوتی باکیفیت بالا با تمرکز بر فناوری نوآورانه و طراحی‌های ارگونومیک با قیمتی مقرون به صرفه ادامه خواهد داد.

در حال نمایش 4 نتیجه