OneOdio

قدرت موسیقی

در OneOdio، همه چیز حول صدای عالی می‌چرخد و از قدرت فوق‌العاده موسیقی برای همه استفاده می‌کند. آنها دهه‌ها تجربه و اشتیاق را برای تولید یک سری تجهیزات صوتی ممتاز که صدا را بهبود می‌دهد و به موسیقی جان می‌بخشد، بهره برده‌اند. آنها با فناوری پیشرفته و اشتیاق تزلزل‌ناپذیر به کیفیت، هدفون‌ها و تجهیزات صوتی پیشرفته‌ای را تولید می‌کنند که برای افزایش کیفیت در پخش صدا طراحی شده‌اند. تاکنون، آنها پرچم OneOdio را در صنایع، مانیتور، دی جی و ANC و HIFI با قدرت زیادی برافراشته‌اند. علاوه بر این، آنها هدفون‌های پشت باز ورزشی را به صنعت لوازم الکترونیکی مصرفی با فناوری پیشرفته اختصاص داده‌اند.

      

چشم انداز

با قدرت بی‌نظیر موسیقی همه را به وجد بیاورید. این کمپانی می‌خواهد نوازندگان بتوانند چه با جاز یا رقص، پادکست یا فیلم، باش یا راک، بهترین و اثرگذارترین آثار موسیقی خود را با جزئیات، قدرت، اشتیاق و روح بیشتر ارائه دهند و در نهایت با قدرت موسیقی، خلاقیت و فناوری صوتی، جهان را با احساسی ناب پر کنند.

ماموریت

آنها با انگیزه ادغام صدای حرفه‌ای با فناوری‌های جدید و نوآورانه، می‌توانند بهترین مراسم‌های مهیمانی را برگزار کنند. آنها بر روی موسیقی و مهندسان صدا و همچنین کشف، اختراع و رویاپردازی تعصب دارند. آنها مشتاق هستند هر چیزی را برای مخاطبان خود کمی جذاب‌تر و خاص‌تر جلوه دهند.

         

فرهنگ OneOdio

آنها هدفون‌های درجه یک و حرفه‌ای ممتاز و تجهیزات صوتی را ارائه می‌دهند که تجربه شما را به سطح بالاتری ارتقا می‌دهد. آنها تصور می‌کنند که موسیقی چیزی فراتر از صدا است و آن را یک احساس، یک هیجان و شور می‌دانند. به همین دلیل است که آنها زندگی خود را وقف ایجاد بهترین تجربه صوتی ممکن کرده‌اند. نقطه مشترک آنها اشتیاق‌شان برای تولید صدای بهتر، دقیق‌تر و باکیفیت‌تر است. این مورد به آنها انگیزه می‌دهد تا هر روز کیفیت، اشتیاق و نوآوری بهتری را ارائه دهند. نوآوری در فناوری صوتی، هسته اصلی هر کاری است که آنها انجام می‌دهند. آنها هرگز از تصور اینکه چه صدایی بهتر است، دست نمی‌کشند.

مهندسان حرفه‌ای آکوستیک آنها هرگز فرصت را برای تنظیم دقیق هیچ محصول از دست نمی‌دهند و تیم آنها صدها ساعت را صرف طراحی، آزمایش و کامل کردن هر محصول و خدماتی می‌کند بدون اینکه به هزینه آن فکر کند. آنها فهرستی پر بار از دستاوردهای صوتی، فناوری‌های پیشگامانه، حق ثبت اختراعات و جوایز زیادی دارند. برند OneOdio در میان فناوری‌های صوتی مخرب باعث رشد می‌شود. تیم آنها بسیار بیشتر از فناوری نوآورانه و پیشگامانه خدمات ارائه می‌دهد. کارکنان متعهد آنها مشتریان خود را به خوبی می‌شناسند، خواسته‌ها و نیازهای آنها را درک می‌کنند و به آنها پشتیبانی جامع و محلی نیز ارائه می‌دهند. طراحی Spiral Groove آنها صدایی محسور کننده و نفس‌گیر را ارائه می‌دهد و در طول قرن بیستم قدرت و اشتیاق موسیقی را بیشتر وسعت داده و آن را حفظ کرده‌اند.

در حال نمایش 8 نتیجه