اخبار

پیوستن تیم کارل از Avid به Focusrite

carl

گروه Focusrite تیم کارل با پشتکار و اراده را که در شرکت Avid به عنوان معاون فعالیت میکرد، به سمت مدیر اجرایی جدید خود منصوب کرد.

پس از اینکه در پایان امسال Dave Froker (که او نیز در دهه 1990 در Avid مشغول به کار بود) بازنشسته شد، کارل مسئولیت را از او تحویل گرفته و زمام امور را بدست می گیرد..

کارل در آخرین پستش در برکلی کالیفرنیا به عنوان معاون در Avid با مسئولیت جهانی در رابطه با محصولات صوتی مشغول بکار بوده است. کارل تجربه زیادی در زمینه مدیریت و فروش دارد، او یکی از اعضای مهم و کلیدی تیم راه اندازی سطح کنترل S6 بود و با بسیاری از مشتریان فعلی، محصولات و کانال های فروش Focusrite آشنایی دارد. او یک موزیسین حرفه ایی با سابقه است که در هنرستان جدید موسیقی انگلستان حضور داشته و قبل از پیوستن به Avid ، تقریباً بیست سال به عنوان یک نوازنده کیبورد به کار ضبط پرداخته و به دور دنیا مسافرت کرده است. به محض انتصاب این سمت در سوم ژانویه 2017، کارل به انگلستان تغییر مکان داده و در دفتر مرکزی High Wycombe شرکت Focusrite مشغول بکار خواهد شد.

رئیس اجرایی آقای Phil Dudderidge ، ضمن اظهار نظر در مورد این انتصاب گفت: من سالهاست که تیم را می شناسم و من و همکارانم با خرسندی حضور او را در Focusrite خوش آمد می گوئیم.

کارل افزرود: تیم Focusrite شوروشوق فوق العاده ایی برای ارائه جدیدترین و پیشرفته ترین راهکارها به موزیسین ها و مهندسین صدا دارد و رویای من نیز همین است. انتصاب کارل، برد بزرگی برای Focusrite به عنوان شرکتی که توسعه و گسترش نمونه های دستگاههای رابط خود را دنبال می کند، محسوب می گردد. پس از نمایشگاه Anaheim NAMM در ژانویه 2016، فروکر و کارل نشان دادند که شرکت های آن زمانشان (Focusrite و Avid) از قبل در مورد ازسرگیری یک تلاش جمعی و مشارکتی بحث های عمیقی با هم داشته اند، یعنی از حدود 15 سال پس از عقد اولین توافق نامه آنها برای تولید دستگاههایی مانند کارت صدای Mbox و Control 24 surface. کارل در سالی شرکت Avid را ترک می کند که این شرکت به خاطر صرفه جویی های اقتصادی ناچار است یکبار دیگر تعدیل نیرو کرده و برخی از دفاتر خود را تعطیل نماید. در اخبار دیگر، Avid انتصاب Brian E. Agle را به عنوان مدیراجرایی و معاون ارشد شرکت خود اعلام کرده که کار خود در این سمت را از 12 دسامبر 2016 آغاز خواهد کرد. پیش از پیوستن به Avid ، آقای Agle به عنوان مشاور مدیرعامل در شرکت سهامی خاص فرانسیسکو و همکاران خدمت می کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *