ترفندها

یک انتخاب عالی برای ورودی فراوان

Scarlett OctoPre: انتخابی ایده آل برای استودیوی شما آیا به ورودی های بیشتری نیاز دارید؟

Scarlett OctoPre انتخابی است ایده آل و مطلوب برای توسعه استودیوی شما! آیا به نقطه ایی رسیده اید که فکر می کنید تعداد ورودی هایتان دیگر کافی نیست ؟ شاید می خواهید یک گروه موزیک کامل را ضبط کنید. شاید نوازنده درامز باشید و نیاز به ضبط کیت خود داشته باشید، یا صرفاً بخواهید همه ورودی هایتان را بصورت دائمی متصل نگه دارید که هر وقت الهاماتی به ذهنتان رسید، آنها را خلق کنید.

هر دلیلی که داشته باشید، Scarlett Octopres جدید می تواند پاسخی مناسب برای شما باشد. برای اینجور وقت ها، ما جواب شما را در Focusrite داریم. در واقع، ما دو جواب داریم. سری کارت رابط های یو اس بی خور با تاخیر کم نسل دوم اسکارلت محصول شرکت Focusrite ، یعنی Scarlett OctoPre ، و Scarlett OctoPre Dynamic که با هر کارت صدای دارای قابلیت اتصال به ADAT کاملاً سازگار هستند. ADAT چیست؟ فقط کافیست که Scarlett OctoPre یا OctoPre Dynamic را به یک کابل نوری ساده استاندارد وصل کنید و فوراً هشت ورودی خط/میکروفون نسل دوم اسکارلت با صدای واقعی را با دقت تبدیل 24 بیت A/D Focusrite حداکثر تا 192 کیلوهرتز کیفیت و با برد داینامیک 109 دسی بل به سیستم خود اضافه نمائید.

دو ورودی ساز Hi-Z برای دریافت پیک آپ های اکتیو گیتار و سایر منابع بلند مانند درامزها طراحی شده اند و برق فانتوم برای میکروفون های کندانسور در سرتاسر آن وجود دارد. همچنین هشت خروجی خط بالانس که منبع مستقیم آنها پری آمپ های میکروفونی هستند وجود دارد، که شما می توانید یک کنسول زنده را تغذیه نموده و ضبط دیجیتال را انجام دهید. اما اگر دنبال چیزهای بیشتر از این هستید، Scarlett OctoPre Dynamic را بررسی نمائید.

با همه ویژگی های فوق، OctoPre Dynamic کمپرس soft knee آنالوگ را روی هر ورودی برای کنترل طبیعی و شفاف داینامیک ها اضافه می کند. اما اگر دگمه “More” را فشار دهید این نسبت برای کمپرس تهاجمی با افکت دوبرابر خواهد شد. Scarlett OctoPre Dynamic از لحاظ ورودی از این هم فراتر می رود، با ارائه این آپشن که هشت خروجی خطی را از ورودی های ADAT فراهم می آورد که بدین وسیله ، هشت کانال اضافی تبدیل D-A 24 بیتی Focusrite را برای کانال هایی که از قبل در اختیار شما بوده، از طریق خروجی های روی رابط فعلی تان ارائه می کند.

ویژگی های مشترک اصلی در هر دو محصول: ضبط با پری آمپ های میکروفونی اسکارلت: هشت پری آمپ میکروفونی اسکارلت نسل دوم با صدای طبیعی با ورودی های خطی/میکروفونی- من جمله دو ورودی ساز- که gain فراوان، نویز کم و انحراف کم را برای ضبط های با کیفیت استودیو فراهم می آورند. تبدیل A-D با دقت Focusrite تبدیل A-D با دقت دامنه داینامیک 109 دسی بلی Focusrite صدای با شفافیت زیاد- تبدیل A-D 24 بیتی را در سرعت های سمپل حداکثر تا 192 کیلوهرتز پشتیبانی می کند.

اتصال مستقیم: دوتا از پری آمپ های میکروفونی دارای ویژگی ورودی های ساز هدرومی هستند که هدروم فراوانی را برای کنترل و مدیریت پرشورترین پیک آپ ها بدون برش و حذف (clipping) یا انحراف (distortion) ناخواسته در اختیار شما قرار می دهند. وسیله ایی عالی برای سازهای طبلی- پری آمپ ها برای مدیریت سطوح شدید منابع صدا مانند طبل ضربه ایی و snare بهینه سازی شده اند. هشت خروجی خطی- عالی برای کار زنده می توانید در حین ضبط خروجی های دیجیتال، خروجی های خطی را به یک کسنول زنده وصل نمائید. سنجش درست و دقیق و کنترل level: سنجش 5 بخشی روی هر کانال به اضافه کنترل های gain نسل جدید برای تنظیمات لول دقیق تر.

اتصال ساده به ADAT: بصورت آنی از طریق کابل های نوری Scarlett Octopre را به هر کارت صدای دارای خروجی های ADAT وصل کنید. پورت های دوگانه ADAT هشت کانال میکروفون، لاین، یا منابع ساز را تا حداکثر 96 کیلوهرتز و چهار کانال به میزان 176.4/192 کیلوهرتز، پشتیبانی می کنند. برق فانتوم 48 واتی- تنها چیزی که شما برای میکروفون های کندانسوری نیاز دارید- برق فانتوم موجود در هر کانال است. ساعت دیجیتال پیشرفته و آخرین سیستم: عملکرد ساعتی فوق العاده دقیق و ثابت با ورودی/خروجی Word Clock برای ادغام کامل با سیستم های دیجیتالی. دیگر ویژگی های Scarlett OctoPre Dynamic هشت کانال برای D-A: تبدیل D-A 24 بیتی با دقت Focusrite در دامنه داینامیک 109 دسی بلی کمپرشن آنالوگ در هر کانال: برای برخورداری از یک صدای قرص تر، ورودی های خود را با این سیستم فشرده سازی نرم و تک کنترلی کاملاً آنالوگ با کاربری راحت تحت کنترل خود در آورید. در کنار کارکرد طبیعی و شفاف، شما همچنین می توانید دگمه “More” را برای دوبرابر کردن این نسبت فشار دهید و از آن به عنوان “کمپرشن (فشرده سازی) با افکت” استفاده نمائید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *