معرفی محصول

بررسی جدیدترین کارت‌صدای AXE I/O ONE از کمپانی IK Multimedia بهینه شده برای گیتاریست‌ها

کارت صدا ik_multimedia_axe_io_one

IK Multimedia

از ورود  کارت صدای جدید خود به نام AXE I/O ONE خبر داد، یک کارت‌صدای منحصربه فرد که برای نوازندگان گیتارالکتریکی و باس طراحی شده است که مجموعه‌ای از ویژگی‌های مشابه AXE I/O را درابعاد کوچک‌تر و مقرون به صرفه‌تر ارائه می دهد. همچنین دارای بسته‌های نرم افزاری از جمله AmpliTube 5 SE  و  TONEX SEمی باشد.

مجهز به یک ورودی JFET است که صدایی همانند مدارهای لامپی را ارائه می کند. از فناوری Z-TONE IK Multimedia برخوردار است که این امکان را برای کاربران فراهم می کند که امپدانس ورودی دستگاه را تنظیم کنند تا بهترین تطبیق را برای پیکاپ‌های ساز خود فراهم کنند. کارت صدا AXE I/O ONE دارای یک سوئیچ درپنل بالایی خود برای انتخاب گیتارهایی با پیکاپ ‌اکتیو وپسیو می باشد. ورودی این کارت صدا علاوه بر ساز امکان اتصال میکروفن‌های کاندنسر مجهز به فالنتوم پاور را دارد. این کارت صدا برای ضبط وکال و سازهای آکوستیک عالی است.

یک جفت خروجی بالانس line-level با طراحی TRS یک چهارم اینچی در این کارت صدا تعبیه شده است وهمچنین دارای یک جفت خروجی آن بالانس برای اتصال به آمپلی فایر می باشد، جهت اهداف مانیتورینگ بهتر یا re-amping استفاده شود. برای استفاده از افکت‌ها با نرم افزار TONEX مورد استفاده قرار می گیرد. یک خروجی هدفون با جک TRS یک چهارم اینچی در پنل جلویی دستگاه قرار گرفته است.

کنترل‌های پنل بالایی برای طیف وسیعی از پارامترها از جمله ورودی گین،‌ امپدانس متغیر Z-TONE، ولوم هدفون و تنظیم ولوم خروجی در اختیار شما قرار می گیرد. بنابراین می توانید صدای داخل نرم افزار و صدای ورودی‌ها را هم به صورت مجزا و هم ترکیبی در مانیتور خود داشته باشید.

AXE I/O ONE  توسط کانکتور MIDI که همراه یک جفت DIN پنج پین ارائه می شود که به کارت صدا اجازه می دهد توسط کنترلرهای افکت نرم افزار یا دستگاه iRig Stomp I/O متصل شود و امکان اتصال دو پدال expression یا footswitche برای فعال کردن کنترل hands-free بر روی پارامترهای بسته‌های نرم افزاری را فراهم می کند. یک رابط USB-C برای اتصال به کامپیوتر وجود دارد و AXE I/O ONE از طرق خود USB برق را تامین می کند که در این حالت نیاز به منبع تغذیه جداگانه ندارد.

علاوه بر کنترل‌های فیزیکی، AXE I/O ONE یک نرم افزار کنترل پنل نیز دارد که امکان کنترل تمام پارامترهای کلیدی را برای شما فراهم می کند و همچنین می توانید ورودی و خروجی‌ها را هم مسیریابی کنید. سپس یک تب Controller جهت دسترسی به عملکرد پدال‌ها در اختیارتان قرار خواهد گرفت، که می توان آنها را با کانال‌های MIDI و شماره‌های CC  موردنیاز برای کنترل هر نرم افزار یا تجهیزات متصل اختصاص داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *