SOLTON ACOUSTIC

درباره شرکت

SOLTON ACOUSTIC

SOLTON ACOUSTIC سال 1972 توسط Josef Sperl تاسیس شد. سولتون آکوستیک یک برند بین المللی است که با شرکت های مختلف در سراسر جهان همکاری دارد. سال 1972 توسط Josef Sperl تاسیس شد و با اختراع محصولات نوآورانه‌ای چون کابینت بلندگوهایی با بدنه‌ی قابل تنظیم زاویه و کیبوردهای حرفه‌ای برای هنرمندان سرشناس در دهه‌های 80 و 90، موفق شد تا در بازار جهانی به جایگاه بسیار خوبی دست پیدا کند.

این شرکت با تولید محصولاتی مثل بلندگوهای با قدرت بالا، سیستم‌های PRO-PA و تقویت کننده توانست موفقیت زیادی در برنامه فروش خود بدست بیاورد. آنها خط تولید گسترده‌ای با نام تجاری SOLTON و aa-CRAFT راه‌اندازی کردند. این شرکت با بیش از 50 سال تجربه در زمینه صوتی PRO، یک استاندارد با کیفیت بالا و تضمین شده در بازار کار خود محسوب می‌شود. 

مهندسان آلمانی موفق شدند با تولید تجهیزاتی که صدایی عالی ارائه می‌دهند، به هنرمندان، بازیگران و برگزارکنندگان کنسرت قابلیت و امکاناتی را دهند تا تمایل بیشتری در استفاده از محصولات این کمپانی داشته باشند. قاعده کلی تولیدات این شرکت بر روی کیفیت، جمع و جور بودن و مقرون به صرفه بودن قرار دارد و تلاش آن بر این است که احساسی خوب و به یاد ماندنی اما متفاوت را در ذهن مخاطبان خود ایجاد کند.

پیشرفت های بین المللی برند SOLTON ACOUSTIC

پیشرفت بزرگ بین‌المللی این برند در سال 1975، با توسعه و تولید اولین کبینت روتور دو قسمتی با قابلیت حمل آسان که در اروپا ساخته شده است، اتفاق افتاد.

محبوبیت کمپانی سولتون آکوستیک در بین خوانندگان مشهور جهان

خوانندگان مشهور در دنیا نیز کاملا به بالا بودن کیفیت صدا در محصولات SOLTON اعتماد داشتند. در سال 1975 تا 1976، یکی از پیانیست‌ها و خوانندگان مشهور آمریکایی به نام فست دومینو (Fast Domino) با تجهیزات سولتون به یک تور اروپایی رفت. همچنین بیل هیلی که یکی از موسیقی‌دانان بزرگ سبک راک اند رول است در سال 1976 با تجهیزات کامل کمپانی سولتون با یک تور اروپا گردی به سفر رفت.

تجارت موسیقی

در سال 1979 شرکت سولتون با همکاری کمپانی CRB ایتالیا وارد دنیای تجارت در حوزه موسیقی شد.

معرفی aa CRAAFT

این شرکت در سال 1981 .P.A نام تجاری انحصاری aa CRAAFT را به نمایشگاه موسیقی فرانکفورت (Musikmesse) معرفی کرد.

تاسیس شرکت خواهر به نام KETRON

در سال 1981، برند SOLTON یک شرکت خواهر به نام کترون (KETRON) در کشور ایتالیا تاسیس و شروع به توسعه تکنولوژی کیبوردهای خود کرد.

گسترش تولیدات شرکت SOLTON ACOUSTIC

این شرکت در سال 1982 به واسطه یک مرکز تولیدی مجددا تولیدات خود را توسعه داد. آنها بلندگوهایی با کارایی بالا و آمپلی فایرهای حرفه‌ای برای اجرای زنده را تولید و عرضه کردند.‌

تولید پیانو SOLTON ACOUSTIC

در سال 1983 تولید پیانو SOLTON در شهر کروناخ واقع در ایالت بایرن در کشور آلمان شروع شد. همچنین برند Klug & Sperl در همان سال پیانو تولید می‌کرد.

اولین پردازنده SOLTON ACOUSTIC

این شرکت در سال 1987 اولین پردازنده صدای آنالوگ سیستم هوشمند aa-rt خود را ارائه کرد.

همکاری با شرکت تسلا

در سال 1987 با شروع همکاری بین شرکت SOLTON و شرکت تسلا (TESLA) در کشور جمهوری چک باعث شد تا تولید آمپلی فایر گسترش یابد و همچنین با همکاری شرکت Aculab Sofia به تولید شاسی بلندگو و ساخت مسکن مشغول شد. علاوه بر آن سیستم‌های پردازشگر هوشمند aa-rt را برای سیستم‌های P.A در موزه فرانکفورت ارائه داد.

عرضه کابینت بلندگو لاملار

شرکت SOLTON در سال 1988 کابینت بلندگوی لاملار که بسیار وزن کمی دارد را در نمایشگاه فرانکفورت در معرض نمایش عموم گذاشت.

همکاری در ساخت پیانو

در سال 1992 همکاری در ساخت پیانو بین کمپانی سولتون با کمپانی‌های Petrof و IFM (جمهوری چک) صورت گرفت.

کیبوردهای SOLTON ACOUSTIC

در سال 1994 برترین کیبوردهای SOLTON MS 50-MS 60 که یکی از پرفروش‌ترین کیبوردهای دنیا است، معرفی شد.

تمرکز کمپانی سولتون آکوستیک بر سیستم های صوتی .P.A سطح بالا

در سال 2006 بازسازی شرکت سولتون با تمرکز بر تولید سیستم‌های صوتی .P.A سطح بالا صورت گرفت. این سیستم دارای امکانات زیادی است که در تمامی جنبه‌‎ها از امورات سرگرم کننده گرفته تا رویدادهای مهم قابلیت استفاده و نصب را دارد

پدر و پسر

در سال 2010 ادامه روند مدیریت شرکت بر عهده سباستین اسپرل قرار گرفت و به عنوان مدیرعامل شرکت SOLTON به کار خود ادامه داد.

همکاری

در سال 2012 با کمپانی SICA ایتالیا همکاری خود را شروع کرد. آنها از تولیدات شرکت SICA در کنار تولیدات خود استفاده می‌کنند.

توسعه پیدا کردن شرکت SOLTON ACOUSTIC

در سال 2015 این شرکت انبار خود را گسترش داد و اکنون می‌تواند همه محصولات خود را به راحتی برای مشتریانش در سراسر جهان ارسال کند.

پیشرفت بسیار چشمگیر SOLTON ACOUSTIC

این شرکت در سال 2017 گام بزرگی در جهت بهبود عملکرد هر چه بیشتر برداشت. آنها جدیدترین ویژگی‌ها را به سیستم‌های خود اضافه کردند.

افتتاح دفتر مرکزی جدید شرکت SOLTON ACOUSTIC

در سال 2020 شرکت سولتون دفتر مرکزی جدید خود را افتتاح و در کنار آن نمایشگاه، کارگاه، انبار و بخش تحقیق و توسعه را برای رشد و توسعه هر چه بیشتر این شرکت ایجاد کرد.

در حال نمایش 15 نتیجه