اخبار, معرفی محصول

Moog

معرفی برند moog

جادوی پشت صدای Moog

باب موگ در مصاحبه‌ای راز پشت صدای موگ را آشکار نمود: “فکر نمی کنم شما بتوانید صدای موگ را با هیچ کلمه‌ای توصیف کنید. می توانید بگویید “چاق”،”گرم”،”صاف” – با این کلمات احساسات خود را بیان می کنید – اما راجب صدا همچین چیزی صدق نمی کند. چیزی که باعث ایجاد صدای moog می شود صدها جزئیات کوچک است که ما در طراحی تجهیزات سینت سایزرها به آنها توجه کرده‌ایم.”

شروع از کارآفرینی

باب موگ با الهام از فرهنگ hobby electronics دهه‌های 40 و 50، یک ابزار موسیقی الکترونیکی منحصربه فرد طراحی کرد که بدون لمس کردن  می توان نواخت. موگ در 19 سالگی اولین شرکت خود را برای بازاریابی و فروش طرح خود به اسم theremins تاسیس کرد. امروزه، Moog Music تولید کننده پیشرو در جهان برای theremins است.

دسترسی به تکنیک‌های قدیمی

با استفاده از روش‌های کابل کشی سنتی و تکنیک‌های تولید قدیمی، موگ موزیک به ساخت دست ساز سینتی سایزرهای مدولار moog در دهه‌های 60 و 70 ادامه می دهد و به نسل‌های جدید امکان دسترسی به عمق و ابعاد عظیم صوتی را که فقط در سینت سایزرهای قدیمی موگ یافت می شود، را می دهد.

قدرت سینت سایزرهای مدولار

در سینت سایزرهای نیمه ماژولار moog، سادگی بسیار به چشم می آید و اینگونه می توان گفت : یک سینت سایزر آنالوگ همه کاره با قابلیت پیکربندی مجدد. یک منبع صوتی انتخاب کنید و سپس برای ایجاد سیستم موسیقی الکترونیک شخصی خود، موارد بیشتری را اضافه کنید.

مدرن کردن سینت سایزر

Moog Music شکاف بین تجربه ارگانیک یک سینتی سایزر آنالوگ کلاسیک و نیازهای جریان کار دیجیتال معاصر را با طرح‌های مصنوعی آنالوگ مدرن که می توانند به طور یکپارچه در محیط‌های امروزی ادغام شوند، پر می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *